ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

شنبه سی و یکم تیر ماه، آخرین فرصت انتخاب رشته آزمون ارشد دانشگاه آزاد است

انتخاب رشته ارشد
Rate this post

امسال، انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پستی و بلندی‌های زیادی را طی کرد. ابتدا قرار شد تنها ده روز و بین روزهای اول تا دهم تیر ماه فرصت انجام این کار باشد. در ادامه مشکلاتی بین این دانشگاه و وزات علوم پدید آمد. چون این وزارتخانه تعدادی از کد رشته – محل‌های دانشگاه آزاد را حذف کرده بود، داوطلبان برای انتخاب رشته سر در گم مانده بودند. در ادامه کش و قوس بین دانشگاه و وزارتخانه بالا گرفت و در نهایت بخش قابل توجهی از کدهای رشته – محل‌های حذف شده به سر جای خود بازگشتند. اما داوطلبان همچنان برای انتخاب رشته شک داشتند.

تمدید مهلت انتخاب رشته

داوطلبان از طرفی تصور می‌کردند ممکن است این کدها مجددا حذف شوند و از طرفی دیگر فکر می‌کردند ممکن است باز هم کدهایی به موارد موجود افزوده شوند. برای همین دست به انتخاب رشته نمی‌زدند. این عوامل سبب شدند. مهلت انتخاب رشته تا روز هفدهم تیر ماه تمدید شود.

اما این زمان برای داوطلبانی که به تازگی با تعداد زیادی از کد رشته – محل‌های جدید رو به رو شده بودند کافی نبود، به همین دلیل دانشگاه آزاد یکبار دیگر و این دفعه برای آخرین بار مهلت انجام این کار را تمدید کرد. بر اساس تاکید دانشگاه آزاد، مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ این دانشگاه در ساعت ۲۴ روز شنبه سی و یکم تیر ماه به پایان خواهد رسید. همانند تمامی مقاطع دیگر، به منظور انتخاب رشته در دانشگاه آزاد می‌بایست به وب سایت مرکز آزمون به نشانی Azmoon.org مراجعه کنید. 

سقف تعداد کدهایی که یک کاربر می‌تواند در فرم خود وارد کند ۱۰۰ مورد است. خوشبختانه، همه داوطلبانی که انتخاب رشته خود را پیش از این انجام داده‌اند، می‌توانند اکنون با مراجعه به وب سایت مرکز آزمون فرم پیشین خود را ویرایش کند. از روز یکم مرداد، دیگر مهلتی برای انتخاب رشته و یا ویرایش فرم پیشین نخواهد بود.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*