ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

آخرین مهلت ثبت‌نام جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد اعلام شد

۵۷۴۵۹۳۴۴
Rate this post

دانشگاه آزاد در سال‌های اخیر قدم‌های زیادی را برای همگامی با بهترین دانشگاه‌های دولتی ایران برداشته و رویدادهای علمی زیادی را در مقایسه با قبل برگزار کرده است. درست به همین دلیل است که دیدگاه کارفرمایان به دانشجویان این دانشگاه در حال تغییر است و با آغوشی بازتر رزومه کاری و درسی آنان را بدون در نظر گرفتن مدرک تحصیلی بررسی می‌کنند. این موضوع خبر خوبی برای دانشجویان این دانشگاه است. به عنوان نمونه‌ای از مهمترین رویدادهای این دانشگاه باید به جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد اشاره کرد که برای ثبت نام در آن در سال جاری زمان کوتاهی باقی مانده است.

۱۷۵۱۷۱۲

زمان برگزاری جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد

بر اساس گفته‌های سخنگوی دانشگاه آزاد، متقاضیان شرکت در ششمین جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین هشتمین جشنواره رویش بنیاد ملی نخبگان برای ثبت نام در این رویدادها تنها تا بیست چهارم فروردین ماه فرصت دارند. برای آن دسته از کاربرانی که اطلاعات زیادی درباره این رویداد علمی ندارد باید گفت، ثبت‌نام برای شرکت در ششمین جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر هشتمین جشنواره رویش بنیاد ملی نخبگان پهنه دماوند (تهران، البرز، سمنان، گلستان و مازندران) از چند روز پیش از اتمام سال ۹۵ یعنی روز دهم اسفند ماه آغاز شده و تا بیست و چهارم فروردین امسال ادامه دارد. این جشنواره به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی و در همکاری با بنیاد ملی نخبگان از سیزدهم پانزدهم اردیبهشت ۹۶ برگزار می‌شود.

جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد شامل بخش‌های مختلفی است. پانزده گروه علمی پزشکی و تجهیزات پزشکی، علوم دارویی، شیمی، نفت، گاز و پتروشیمی، مهندسی مواد و متالوژی، مهندسی پلیمر، صنایع غذایی، الکترونیک و کنترل، هوافضا، مهندسی مکانیک، کشاورزی و منابع طبیعی، برق قدرت، مهندسی عمران، مخابرات و کامپیوتر و IT به عنوان مهمترین شاخه‌ها و محورهای جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد شناخته می‌شوند و دانشجویان از سراسر کشور در آن‌ها شرکت می‌کنند. در کنار این رویداد، همچنین چهار کارگاه آموزشی با عناوین تجاری‌سازی و بازاریابی محصولات فناوری، آینده‌ پژوهی فناوری، آشنایی با راهکارهای ثبت‌ پتنت بین‌المللی و مالکیت فکری برگزار خواهند شد.

دانشجویان عزیز در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین شرکت در این جشنواره باید به وب سایت اطلاع رسانی آن به آدرس www.iauctb.bmn.ir یا به دبیرخانه جشنواره‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی مراجعه کنند.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*