ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

آپدیت جدید اینستاگرام و قابلیت ترجمه درون برنامه ای نوشته ها

instagram
Rate this post

می توان گفت تقریبا تمامی کاربران اینستاگرام در کنار دنبال کردن صفحات افراد هم زبان و هم کشور خود، افرادی از سایر زبان ها و ملیت ها را نیز بنابر سلیقه شخصی خود دنبال می کنند; افرادی که تماما به زبان مادری و رسمی کشور خود صحبت کرده و به همین گونه نیز اقدام به تولید محتوا در صفحات شبکه های اجتماعیشان می کنند.با این حال میزان سواد زبان ها خارجه تمامی کاربران به اندازه کافی خوب نیست و گاهی نمی توانند متوجه منظور افراد دنبال شونده بشوند.
از قرار معلوم اینستاگرام برای حل این مشکل کاربران چاره ای اندیشیده است.

instagram

در آپدیت جدید اینستاگرام گزینه‌ی See Translation در انتهای مطالب کاربران به چشم می خورد که در واقع چاره مشکلی است که در بالا در مورد آن بحث کردیم.اینستاگرام با اضافه کردن قابلیت ترجمه‌ی درون برنامه، امکان ترجمه‌ی کامنت‌ها، کپشن و توضیحات داخل بیو را برای کاربران مهیا ساخته است.
گفتنی است متن مورد دلخواه کاربر به زبان انتخاب شده توسط کاربران در تنظیمات برنامه ترجمه می‌شود.به این منظور تنها کافی است که گزینه See Translate در پایین کامنت ها یا متون نوشته شده در زیر پست ها (کپشن) را لمس کنید.

هنوز این سیستم از تعداد زبان ها معدودی پشتیبانی می کند، اما به هرحال اینستاگرام برای پا به پایی به تغییرات ایجاد شده در فیس بوک و توئیتر در زمینه ماشین های ترجمه این نیاز را در خود احساس کرد تا یک آپدیت جدید ارائه کرده و در دایره رقابت باقی یماند.

فایل های مرتبط:

دانلود سوالات ریاضی پیشرفته ( حساب تغییرات ) به همراه حل تشریحی

نمونه سوال معادلات دیفرانسیل با جواب از دانشگاه صنعتی امیر کبیر

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*