ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

آپدیت جدید اینستاگرام قابلیتی تازه‌ای را به استوری آورد

اینستاگرام
Rate this post

محبوبیت استوری از بخش عادی بیشتر است. یعنی کاربران نشان دادند ترجیح می‌دهند به جای اشتراک‌گذاری عکس در این شبکه اجتماعی به صورت عادی، آن را در بخش استوری ارسال کنند. عکس‌ها و همچنین ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای که در استوری منتشر می‌شود تا نهایت ۲۴ ساعت نشان داده می‌شوند. بعد از ۲۴ ساعت در صورت حذف نشدن به صورت دستی توسط کاربر به طور خودکار حذف خواهند شد.

قابلیت جدید استوری

تا قبل از انتشار آپدیت جدید اینستاگرام در صورت تصمیم برای ارسال عکس و یا ویدیوهای درون گالری دستگاه در استوری به جای ثبت موارد جدید، تنها می‌توانستید از مواردی که طی ۲۴ ساعت اخیر در گالری ذخیره شده‌اند استفاده کرد. البته راه‌ های مختلفی برای دور زدن این محدودیت وجود داشت، اما اینستاگرام در نهایت تصمیم گرفت کاربران را مجبور به استفاده از این ترفندها نکند!

پس از این به بعد می‌توان هر عکس و یا ویدیویی را بدون در نظر گرفتن زمان ذخیره شدن آن در گالری دستگاه در استوری بارگذاری کرد. برای اشتراک‌گذاری یکی از عکس ها و یا ویدیوهای درون گالری در استوری، بعد از ورود به بخش استوری انگشت خود را از پایینترین بخش نمایشگر با بالا بکشید. سپس می‌توانید با اسکرول کردن به راست عکس ها و یا ویدیوهای درون نمایشگر را به صورت بندانگشتی مشاهده و یکی از آن‌ها را برای ارسال انتخاب کنید.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*