ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

آیا میدانیدهای جالب گوپاس که نمی دانستید!

آیا میدانیدهای جالب درباره گوپاس که نمی دانستید!
آیا میدانیدهای جالب گوپاس که نمی دانستید! 5.00/5 (100.00%) 4 votes

 

 

سلام دوستان، میخواهم امروز از ناگفته هایی از گوپاس برای شما بنویسم که خیلی جالب و خواندنی هست، مطالبی که در قالب آیا میدانید تهیه شده است و میدانم با خواندن آن تعجب کنید; تیم فعال و پویای گوپاس به صورت شبانه روزی در فعالیت هستند تا خدمات بهتر و بیشتری به شما دوستان ارائه بدهند، شما می توانید در هر چه بهتر شدن این خدمات ما را نقد کنید، به ما پیشنهاد و ایده بدید و نظرات خودتان را در رابطه با گوپاس به ما اعلام کنید.

 

آیا میدانید گوپاس مبتکر خرید و فروش اینترنتی فایل می باشد و با سابقه ترین سایت در زمینه خرید و فروش فایل گوپاس می باشد!؟ سایتهای بسیاری پس از گوپاس به تبعیت و کپی از ایده گوپاس وارد بازار شدند اما خیلی طولی نکشید که یکی یکی از این میدان خداحافظی می کنند.

***

آیا میدانید تا این لحظه در گوپاس ۸۰۱۴ فایل آپلود شده است.

***

آیا میدانید تا این لحظه ۲۷۹۱۷ کاربر در گوپاس عضو هستند و هر لحظه به این تعداد اضافه میگردد.

***

آیا میدانید بیشترین فروش متعلق به فایل شش تم حرفه ای پاورپوینت برای ارائه پایان نامه با ۵۹۸ بار فروش بوده است.

***

آیا میدانید بیشترین مبلغ فروش تاکنون متعلق به کاربری بیش از ۵ میلیون تومان می باشد که تمامی فایل های وی مربوط به جزوات و حل التمرین می باشد.

***

آیا میدانید بیشترنی تعداد فایل ها که توسط یک کاربر در گوپاس آپلود شده است، ۱۰۲ فایل می باشد که همگی آنها جزوه و حل التمرین هستند!؟

***

آیا میدانید در وبلاگ گوپاس بطور روزانه خبرهای متنوعی از دنیای علم و فناوری منتشر میگردد!؟ نویسندگان پویا و فعال ما که خود از کاربران وفادار گوپاس هستند خبرهای داغ و جالب را ترجمه و در وبلاگ منتشر می نمایند تا شما نیز از این رویدادها باخبر گردید.

***

آیا میدانید گوپاس یک کانال با نام +دانشجو دارد که مطالب جالب و خواندنی در آن منتشر میکند!؟

***

آیا میدانید گوپاس همزمان در ۵ شبکه اجتماعی فعال است و با کاربران خود در ارتباط می باشد!؟ تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، گوگل پلاس و توییتر ۵ شبکه ای هستند که ما در آن فعال هستیم و بطور روزانه این صفحات بروز می شوند.

***

آیا میدانید پشتیبانی گوپاس بصورت ۲۴ ساعته می باشد!؟ تیم پشتیبانی گوپاس بطور شبانه روزی پاسخگوی شما هستند.

***

آیا میدانید بیشترین فروشها از آن جزوات و حل التمرین ها هستند!؟ همانطور که در دانشگاه جزوه تمیز و مرتب مورد توجه دانشجویان قرار می گیرد و در ایام امتحان این جزوه ها دست به دست بین دانشجویان می چرخد در گوپاس نیز جزوات و حل التمرین ها خواهان بسیاری دارد.

 

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*