ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

با این ابزار تحت وب تصاویر و نقاشی‌های خود را به شکلی وحشتناک در بیاورید

Pix2Pix
Rate this post

دنیای تکنولوژی سال‌ها است به سمت پردازش ابری پیش می‌رود، به این معنی که کاربران دیگران نیازی به نصب اپلیکیشن بر روی کامپیوتر و یا گوشی خود نداشته و تنها با استفاده از مرورگر می‌توانند از هر ابزار تحت وب استفاده کنند. مثلا دیگر نیازی نیست یک تبدیل کننده فرمت تصاویر بر روی کامپیوتر نصب کنید، چون به راحتی می‌توان با مراجعه به برخی وب سایت‌ها، با اپلود عکس و یا ویدیو و یا هر فایل دیگر فرمت آن را عوض کرد و فایل جدید را دوباره دریافت کرد. مزیت این کار عدم نیاز به نصب برنامه و گرفته شدن حجم، امکان استفاده از پیشرفته ترین برنامه‌ها بر روی کامپیوتر و یا گوشی‌های ساده و افزایش سرعت و کارایی است.

ترسناک کردن تصاویر به جای زیباتر کردن آن‌ها

یکی از جالب ترین اپلیکیشن‌های تحت وب که بیشتر جنبه سرگرم کنندگی داشته و تصاویر کاربر ترسناک می‌کند Pix۲Pix نام دارد. کاربران برای قرار دادن تصاویر خود در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و یا ذخیره آن‌ها در آلبوم دیجیتال خود همیشه به دنبال زیباتر کردن تصاویر هستند، به همین دلیل ترسناک کردن تصاویر و حرکت در جهت عکس همیشه می‌تواند یک تنوع بسیار جالب باشد.

Pix2Pix

اپلیکیشن تحت وب Pix2Pix به دست یک شرکت واقع در کشور هلند به اسم NPO توسعه پیدا کرده است. این شرکت با ابداع یک سیستم هوش مصنوعی خاص، ابزاری را در اختیار کاربران قرار داده که بعد از دریافت نقاشی‌ها و طراحی های زیبای آن‌ها، تصاویری هولناکی از آن‌ها را منتشر می‌کند. برای استفاده از این برنامه به آدرس اینترنتی fotogenerator.npocloud.nl مراجعه کنید.

استفاده از این برنامه بسیار ساده است. ابتدا در پنجره سمت چپ یک نقاشی ساده ترسیم کرده و در ادامه بر روی دکمه Process کلیک کنید تا تصویری هولناک بر اساس طرح شما ایجاد شود. در ادامه می‌توان نتیجه را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت. به گفته کاربران هوش مصنوعی Pix2Pix بسیار قدرتمند بوده و آن‌ها را شدیدا هیجان زده کرده است.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*