ads

اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷

اتوبوس برقی جدید با یک بار شارژ ۶۰۰ مایل می پیماید

untitled
اتوبوس برقی جدید با یک بار شارژ ۶۰۰ مایل می پیماید 5.00/5 (100.00%) 2 votes

خودرو ها تنها وسایل نقلیه ای نیستند، که با بهره مندی از انرژی الکتریکی، به سمت تولید کمترین مواد آلاینده پیش می روند. شرکت Proterra  از مدتی قبل مشغول کار بر روی اتوبوس کاملا برقی خود است، و آخرین ویژگی اضافه شده به آن، کاتالیزور E2 است که در نتیجه ی آن اتوبوس تحت شرایط کنترل شده با یک بار شارژ می تواند بیش از ۶۰۰ مایل (یا ۹۶۶ کیلومتر) را بپیماید. این تست در میچیلن در کارولینای جنوبی صورت گرفته است.

گرچه این میزان مسافت در شرایط رانندگی معمول روزانه، لزوما ممکن نیست. کاتالیزور E2 با ظرفیت ذخیره سازی زیاد خود، ۴۴۰ – ۶۶۰ kWh ، هنوز هم قادر به قرار گیری موثر و شکیل در وسایل حمل و نقلی است. طبق اعلام Proterra ، محدوده ی اسمی ادعا شده برای این وسیله در شرایط عادی ۱۹۴ تا ۳۵۰ مایل (۳۱۲ تا ۵۶۳ کیلومتر) است، که آن را قادر می سازد تا بیشتر مسیر های حمل ونقل عمومی روزانه ی آمریکا را با یک بار شارژ پوشش دهد. بنابراین، مستقیما می تواند جایگزین اتوبوس های کنونی که با سوخت های فسیلی کار می کنند شود و در سراسر کشور و جهان خدمت رسانی کند.

 

untitled01

 

Ryan Popple، مدیر عامل شرکت Proterra می گوید :” دیگر مسئله این نیست که چه کسی اولین اتخاذ کننده ی این تکنولوژی است، بلکه این است که چه کسی آخرین محقق کننده ی آینده ای پاک، کارآمد، پایدار و پویا است. با کاتالیزور E2 هیچ مشکلی برای جایگزین کردن تمام اتوبوس های سوخت فسیلی وجود ندارد و در حال حاضر سد نهایی برای استفاده ی گسترده از وسایل نقیله با باتری های برقی شکسته شد”

 

فایل های مرتبط :

بررسی سیستم انتقال قدرت در خودروهای برقی و مقایسه آن با خودروهای احتراق داخلی

پایان نامه صنعت خودرو سازی

پاورپوینت-ppt- سیستم سوخت رسانی خودرو-۶۵ اسلاید

تحقیق ماشینهای الکتریکی

 

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*