ads

اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷

اتومبیل بوگاتی Chiron توانسته رکورد سرعت ۰ تا ۴۰۰ کیلومتر را جابجا کند

Bugatti Chiron (1)
Rate this post

اتومبیل بوگاتی Chiron جدیدترین محصول این شرکت خودروساز است که باید آن را نسل جدید بوگاتی ویرون بدانیم. بوگاتی Chiron از زمان معرفی چندین رکورد از خود بر جای گذاشته است و این مرتبه موفق شده یک بار دیگر خودنمایی کند. سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت سرعتی نیست که هر اتومبیلی بتواند به آن دست پیدا کند. اما بوگاتی Chiron نه تنها به آن دست پیدا می‌کند، بلکه طی زمانی باورنکردنی و با شتابی حیرت‌آور به آن می‌رسد.

سرعت صفر تا چهارصد کیلومتر فقط در ۳۲ ثانیه

بوگاتی اکنون زیر مجموعه گروه خودروسازی فولکس واگن است و به نظر می‌رسد فولکس واگن به خوبی قدر این اتومبیل‌ساز زیر مجموعه‌اش را می‌داند. Chiron به عنوان جدیدترین محصول آن می‌توان تنها در ۴۱٫۹۶ ثانیه از وضعیت سکون به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ثانیه برسد و مجددا به حالت توقف در بیاید. یعنی توقف خودرو وقتی ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت سرعت دارد فقط حدود ۱۰ ثانیه طول می‌کشد. البته خودرو در این ۱۰ ثانیه چیزی حدود نیم کیلومتر را طی می‌کند.

Bugatti Chiron (2)

از زمان حرکت تا زمان ایستادن مجدد بوگاتی شیرون بعد از رسیدن به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت مسیری به طول ۳۱۱۲ متر طی می‌شود. سوپر اسپورت‌های زیادی با ظاهرهای خاص سال به سال در نمایشگاه‌های خودروی مختلف معرفی می‌شوند، اما محصولات بوگاتی همواره آن‌ها را به مبارزه دعوت می‌کنند.

 

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*