ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

اروپایی‌ها بیشترین مشتریان خدمات پردازش ابری

اروپایی‌ها بیشترین مشتریان خدمات پردازش ابری
Rate this post

در آخرین بررسی صورت گرفته مشخص شده است که مردم اروپا بیشترین استفاده را از خدمات پردازش ابری دارند و روز به روز بر تعداد استفاده کنندگان افزوده میشود.

طبق بررسی های انجام شده ۶۵ درصد از ساکنان اروپایی بین سنین ۱۶ تا ۷۴ در سال ۲۰۱۴ یا به عبارتی دو سوم جمعیت اروپا به صورت روزانه از اینترنت استفاده کرده اند و از این میزان ۳۱ درصد از افراد در اینترنت از خدمات ابری استفاده نموده اند و برای ذخیره سازی اطلاعات خود از قبیل ذخیره سازی عکس‌ها، اسناد، موسیقی و ویدیوهای شخصی بهره گرفته اند.

به گفته کارشناسان افزایش چشمگیر استفاده کنندگان اروپایی از اینترنت به دلیل وجود و گسترش این خدمات است و بسیاری از آنها از خدمات تخصصی تر در این زمینه بهره می گیرند.

لازم به ذکر است خدمات پردازش ابری امکانی است در فضای اینترنت که فرد را قادر می سازد تا بتواند از طریق اینترنت اطلاعات خود را مورد پردازش قرار داده و یا اطلاعات خود را در اینترنت ذخیره سازی کند.

گفتنی است بسیاری از کاربران اینترنت در اروپا را قشر جوان تشکیل می دهد و روزانه به طور میانگین ۳۵ درصد از افراد سنین ۱۶ تا ۷۴ اروپایی از خدمات و امکاناتی که پردازش ابری فراهم آورده است بهره می برند.

 

پایان نامه پردازش ابری با دو فرمت word – Powerpoint

نگاهی به سرویس های پردازش و ذخیره ابری

رایانش ابری Cloud Computing

 

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*