ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

چگونه از اینترنت موبایل خود در رایانه تان استفاده کنید؟

از اینترنت موبایل خود در رایانه تان استفاده کنید
Rate this post

Tethering یکی از کاربردی ترین قابلیت های تلفن همراه است که به کاربران امکان می دهد تا از تلفن هوشمند خود به عنوان مودم جهت اتصال به اینترنت در رایانه خود استفاده نمایند.

این تنظیمات به آسانی در دسترس کاربران اندروید می باشد و کاربران اندروید می توانند برای اتصال موبایل خود به لپ تاپ و تبلت های شان به سه روش شامل USB، بلوتوث و WiFi از این قابلیت بهره مند گردند.

در ادامه نحوه راه اندازی هریک به تفصیل بیان شده است.

اتصال به کمک USB:

این روش برای کاربرانی که دستگاه شان امکانات بلوتوث و ای فای را ندارد پیشنهاد می شود. در ابتدا گوشی خود را از طریق USB به دستگاه وصل نمایید و سپس در تلفن اندرویدی خود به بخش Setting>Wireless & Network>More رفته و گزینه Tethering & Portable Hotspot را انتخاب نمایید و در قسمت USB Tethering تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کنید.

11

 

 اتصال به کمک بلوتوث:

برای این کار بایستی تنظیمات مربوط به بلوتوث را در هر دو دستگاه تلفن و PC فعال نمایید بنابراین در PC به بخش  Control Panel > Hardware and sound > Devices and printers رفته و بر روی آیکون تلفن کلیک راست نموده و در Connect using گزینه را Access point انتخاب نمایید.

22

 

  • اتصال به کمک WiFi:

WiFi ساده ترین روشی است که میتوانید به کمک آن موبایل خود را به PC وصل نمایید. برای این کار تنها لازم است در موبایل خود به بخش Settings > Wireless & networks > More > Tethering & portable رفته و قابلیت WiFi گوشی خود را فعال کنید. لازم به ذکر است که در برخی تلفن ها نام این بخش، Portable WLAN Hotspot می باشد.

سپس به بخش وای فای رایانه خود رفته و با مشاهده نام تلفن خود روی آن کلیک نموده و با وارد نمودن رمز عبور WiFi خود به اینترنت متصل گردید.

33

 

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*