ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

چگونه از تلگرام به عنوان فضایی برای ذخیره‌سازی اطلاعات خود استفاده کنیم؟

تلگرام (۲)
Rate this post

در این موضوع که تلگرام تبدیل به بخشی از زندگی ما شده است هیچ شکی نیست. حالا که برای پیام‌ رسانی از این اپلیکیشن استفاده می‌کنیم، باید تلاش کنیم کارهای بیشتری را با استفاده از آن پیش ببریم. به عنوان یکی از مهمترین کارهایی که می‌توان در این اپلیکیشن انجام داد ذخیره‌سازی اطلاعات و انواع فایل است.

شیوه‌های ذخیره‌سازی داده در تلگرام

کاربران به صورت عادی دو راهکار برای انجام این کار پیش روی خود دارند. آن‌ها معمولا یک گروه و مخصوصا کانال که تنها عضو آن خودشان هستند ایجاد کرده و سپس ویدیوها، متن‌ها، موزیک‌ها، عکس‌ها و در کل تمامی فایل‌های خود را در آن ارسال می‌کنند. به این وسیله بدون اشغال فضای ذخیره‌سازی داده در گوشی یا تبلت خود همیشه به فایل‌های مورد نظرشان دسترسی دارند.

این کار حرفه‌ای نیست و از طرفی امکان حذف شدن چنین کانال‌ها و گروه‌هایی وجود دارد. ممکن است اطلاعات مهمی را در این مکان‌ها ذخیره کنید، اما مشاهده شده تلگرام گروه‌ها و کانال‌های دارای یک نفر عضو را حذف می‌کند. از طرفی دیگر با اضافه کردن تعداد دیگری کاربر، این گروه یا کانال از آن حالت صرف برای ذخیره‌سازی در آمده و تبدیل به دیگر گروه‌ها و کانال‌هایی می‌شود که در آن‌ها عضوبت دارید. همچنین دیگر نمی‌توانید فایل‌‌های مهم را در آن بارگذاری کنید، چون از حالت یگانگی خود بیرون آمده و افراد بیشتری به فایل‌ها دسترسی دارند.

راه حل کار، ایجاد یک گفتگو با خودتان است! به سادگی وارد فهرست مخاطبان شده و نامی که بر روی تلگرام خود قرار داده‌اید را جستجو کنید. مشاهده می‌کنید که تصویر پروفایل و نام شما همانند سایر مخاطبان تلگرامی نشان داده می‌شود. وارد این گفتگو شده و نوشتن در آن را آغاز کنید. از این پس می‌توانید هر چیزی که دوست دارید را در اینجا نگهداری کرده و فایل‌های خود را در تلگرام ذخیره‌سازی و مدیریت کنید.

تلگرام (۱) happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*