ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

از دوران جوانی خود بهترین استفاده را برای یادگیری کنید

درس خواندن
از دوران جوانی خود بهترین استفاده را برای یادگیری کنید 5.00/5 (100.00%) 2 votes

اگر به این فکر می‌کنید که قادر به خرید ماشین، گوشی موبایل، موتورسیکلت و یا دیگر وسایل مورد نظرتان نیستید و یا نمی‌توانید به سفر خارجی مورد علاقه‌تان بروید، سخت در اشتباه هستید. با داشتن یک کار مناسب می‌توان در مدت زمان دو الی سه سال به هر چیزی که دوست دارید دست پیدا کنید و نیازهای خود را کاملا برطرف کنید.

عجله عامل جلوگیری از پیشرفت

متاسفانه دوران جوانی، دوران بی‌تجربگی و عجله است. جوان دوست دارد خیلی زود به چیزهایی که دوست دارد دست پیدا کند و برای این موضوع صبر ندارد. همین موضوع سبب می‌شود به کارهایی روی بیاورد که در آن‌ها پیشرفت معنی ندارد. دلیل این کار برآورده کرده هر چه زودتر نیازهای مادی خود است، در حالی که همانطور که گفتیم با صبر، تحصیل و به دست آوردن موقعیت خوب می‌توان در مدتی زمانی کوتاه به خواسته‌های خود رسید، اما با داشتن کارهای عادی همیشه در احتیاج مانده و در آخر نیز به خواسته‌های خود نخواهیم رسید.

درس خواندن

در اینجاست که باید گفت فرد از این طرف مانده و از آن طرف درمانده شده است! یعنی نه به پول مورد نظر دست پیدا کرده و نه تجربه و دانش کافی کسب کرده است. با بالارفتن سن حوصله برای علم‌اندوزی کاهش پیدا می‌کند، پس بهتر است برای کسب درآمد عجله نداشته و بیشتر دوران جوانی خود را صرف علم‌آموزی کنید تا به زودی نتیجه آن را دریافت کنید.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*