ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

اسکنر قرنیه چشم، تکنولوژی ممکن و مورد توقع در Galaxy Note 7

iris-scanner
اسکنر قرنیه چشم، تکنولوژی ممکن و مورد توقع در Galaxy Note 7 5.00/5 (100.00%) 1 vote

استفاده از اسکنر قرنیه چشم، تکنولوژی فراتر از حسگر اثر انگشت بشمار می رود که در مکان های امنیتی که تحت حفاظت شدید قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد و عمومیت حسگر اثر انگشت را ندارد.اما اخیرا سامسونگ با رونمایی از Galaxy Tab Iris که برای استفاده دولتی، به عبارت دیگر استفاده اختصاصی، تولید شده، استفاده از این فناوری را در دستگاه های همراه نشان داده و نگاه ها را به سمت استفاده آتی از آن در پرچمداران خود برده است.
بیشترین پیش بینی ها طبق اسکرین شات هایی که به بیرون درز کرده به دو نسل بعدی سری نوت یعنی Galaxy Note 7 اشاره می کند، هرچند در دنیای تکنولوژی همه چیز ممکن بوده و بعید نیست که در نسخه آتی یعنی Galaxy Note 6 که تا چند ماه دیگر رونمایی می شود نیز شاهد آن باشیم.

اسکرین شاتی که در ادامه آن را مشاهده می کنید به نسخه تستی یک محصول سامسونگ تعلق دارد.در این تصویر که نمایانگر ورود اثر انگشت است، گزینه هایی برای تغییر متد تشخیص هویت بجای اثر انگشت وجود دارد که علاوه بر PIN کد گزینه اسکنر قرنیه نیز در آن به چشم می خورد.

iris-sam
رزولوشن این اسکرین شات در قد و قواره تبلت جدید معرفی شده سامسونگ نیست، پس به طور حتما باید به دنبال دستگاهی کوچکتر از یک تبلت و بزرگتر از گوشی های معمولی، در حد و قواره گوشی های سری نوت سامسونگ، بگردیم!

با گذر زمان کمپانی های مختلف با ارائه تکنولوژی های جدید سعی در برتر کردن خود در بازار گوشی های هوشمند دارند و تکنولوژی یاد شده به طور حتما برگ برنده سامسونگ خواهد بود.

مطالب مرتبط:

چهار جزوه کامل دینامیک سیستم های قدرت از اساتید معتبر ایران

نمونه سوال معادلات دیفرانسیل با جواب از دانشگاه صنعتی امیر کبیر

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*