ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

معرفی برنامه‌ای بسیار قدرتمند برای انتقال بدون سیم فایل بین گوشی و لپ تاپ

انتقال بدون سیم فایل بین گوشی و لپ تاپ
معرفی برنامه‌ای بسیار قدرتمند برای انتقال بدون سیم فایل بین گوشی و لپ تاپ 5.00/5 (100.00%) 1 vote

امروز در دنیای زندگی می‌کنیم که داده و اطلاعات به اندازه اکسیژن مورد نیاز برای تنفس اهمیت دارد. همه افراد در جوامع پیشرفته و در حال پیشرفت مشغول سر و کله زدن با حجم وسیعی از داده هستند. تولید داده توسط افراد زمانی به صورت انفجاری زیاد شد که مفهومی به عنوان گوشی هوشمند به میدان پا گذاشت. امروز کاربران با استفاده از گوشی های خود داده‌های زیادی را تولید می‌کنند. مهمترین نکته اینجاست که گوشی وسیله‌ای بسیار خوب برای تولید داده است، اما به هیچ عنوان وسیله‌ای مناسب برای ذخیره داده نیست. چون برای ذخیره داده نیازمند سیستم‌های کامپیوتری مثل کامپیوتر و لپ تاپ هستیم باید به دنبال روش‌های انتقال بدون سیم فایل بین گوشی و لپ تاپ و کامپیوتر بگردیم.

انتقال بدون سیم فایل به کمک یک برنامه موبایل

کابل USB از مدت‌ها قبل تنها روش در دسترس برای فراهم کردن اتصال میان کامپیوتر و یا لپ تاپ با گوشی است. این کار علاوه بر خسته کننده و زمانبر بودن دارای محدودیت‌های خاص خود است. به عنوان نمونه سرعت انتقال داده به صورت با سیم کم بوده و از طرفی کاربر مجبور است گوشی را کاملا نزدیک به کامپیوتر یا لپ تاپ نگه دارد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی‌های بدون سیم بهتر است تا به دنبال راهکارهایی برای انتقال بدون سیم فایل بین گوشی و لپ تاپ و کامپیوتر باشیم. بهترین ابزار برای این کار اپلیکیشن Web PC Suite است.

با استفاده از برنامه Web PC Suite می‌توانید خیلی سریع از طریق وای فای به گوشی وصل شده و داده‌های درون حافظه داخلی و حتی داده‌های درون کارت حافظه آن را مدیریت کنید. با اپلیکیشن Web PC Suite علاوه بر امکان انتقال بدون سیم فایل بین گوشی و لپ تاپ می‌توان داده‌های داخل گوشی را مدیریت کرد. یعنی می‌توان اطلاعات ذخیره شده را با ساخت فولدر جدید جابجا کرد. همچنین می‌توان به راحتی فایل‌های غیر ضروری درون گوشی را پاک کرد.

امکان انتقال بدون سیم فایل بین گوشی و لپ تاپ

لپ تاپ‌های به صورت پیشفرض دارای اتصال وای فای هستند، اما برای انتقال بدون سیم فایل بین گوشی و کامپیوتری رومیزی باید با استفاده از ابزار جانبی همچون مودم‌های وای فای یک نوع اتصال بدون سیم برای آن فراهم کنید. برای دانلود اپلیکیشن Web PC Suite از گوگل پلی اینجا کلیک کنید. همچنین می‌توانید به وب سایت Web PC Suite مراجعه کنید.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*