ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

اندروید در مقایسه با iOS تبدیل به سیستم عامل غالب گوشی های هوشمند شده است

iOS-vs-Android
اندروید در مقایسه با iOS تبدیل به سیستم عامل غالب گوشی های هوشمند شده است 5.00/5 (100.00%) 2 votes

دو سیستم عامل برتر گوشی های هوشمند که تقریبا توپ و میدان دست آن ها بوده و گردش بازی را در اختیار دارند اندروید و iOS هستند.iOS تنها در معدود مدل های گوشی های بازار و تنها تولیدات اپل دیده می شود، در حالی که اندروید متن باز توسط هر شرکت نوپا و یا قدیمی مورد استفاده قرار گرفته و در مدل های بسیاری از گوشی های هوشمند بازار متشکل از برندها مختلف از آن بهره گرفته می شود.اما در این رقابت، توپ در زمین کدام تیم است؟

برتری نسبی اندروید طبق آخرین آمار

هند با در اختیار داشتن یک ششم یا یک هفتم جمعیت کل کره خاکی، می تواند ملاک قابل قبولی برای بررسی باشد! هرچند اگر تماما کشور یاد شده را ملاک بررسی خود قرار دهیم، iOS به کلی نابود خواهد شد!
در آخرین آمارگیری در نیمه دوم سال ۲۰۱۶، میزان استفاده از اندروید به نسبت کل سیستم عامل های گوشی های هوشمند ۹۷٫۱% عنوان شده است، بدین معنی که دیگر سیستم عامل ها هیچ جایی در این کشور ندارند!

gsmarena_001
از درصد باقی مانده ۲٫۴% به iOS و تنها ۰٫۵% به سایر سیستم عامل ها اختصاص پیدا کرده اند. به طور خلاصه از ۳۰٫۷ میلیون گوشی همراهی که در نیمه دوم به هند وارد شده اند، ۲۹٫۸ میلیون دستگاه اندرویدی بوده اند.گفتنی است درصد یاد شده، در سال گذشته و چنین زمانی، برابر با ۹۰% بود.

البته، با وجود میزان بالا کاربران گوشی در کشوری همانند چین، نمی توان درصدهای یاد شده را به کل بازار جهانی نسبت داد، اما با این وجود چنین اختلافی می تواند ملاکی برای قضاوت و پرطرفدارتر دانستن اندروید دانست، هرچند به عقیده برخی این میزان کم خرید خود نوعی برتری برای iOS بوده و مجددا خاص بودن آن را تاکید می کند.

فایل های مرتبط:

جزوه مدار منطقی دانشگاه شریف

جزوه کامل مبانی اینترنت در فایل ورد

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*