ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

اولین گوشی دارای دوربین سلفی ۲۴ مگاپیکسلی معرفی شد

ویوو وی 7
اولین گوشی دارای دوربین سلفی ۲۴ مگاپیکسلی معرفی شد 5.00/5 (100.00%) 1 vote

ویوو وی ۷ نام گوشی است که به تازگی معرفی شده و دارای یک دوربین سلفی ۲۴ مگاپیکسلی است. این گوشی می‌تواند تصاویر سلفی بسیار زیبا و با کیفیتی ثبت کند و مطمئنا اصلی‌ترین طرفداران و کاربران آن دوست‌داران عکاسی سلفی هستند.

ویوو وی ۷

ویوو یک شرکت چینی بسیار محبوب است و کاربران چینی گوشی های آن را بسیار دوست دارند، به طوری که در کشور چین که ده ها گوشی ساز بسیار بزرگ در آن فعالیت می‌کنند، بازار در دست سه گانه هواوی، اوپو و ویوو قرار دارد. این شرکت همچنین به عنوان اسپانسر جام جهانی ۲۰۱۸ و جام جهانی ۲۰۲۲ شناخته می‌شود که مطمئنا سبب می‌شود بیش از پیش محبوبیت آن افزایش پیدا کند.

رزولوشن نمایشگر ۵٫۷ اینچی آن ۱۴۴۰ در ۷۲۰ پیکسل است، پس مشخص می‌شود با یک گوشی پرچمدار مواجه نیستیم. دوربین اصلی آن ۱۶ مگاپیکسلی و دوربین سلفی همانطور که گفتیم ۲۴ مگاپیکسلی است. این گوشی ۴ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت ظرفیت داخلی دارد که کافی به نظر می‌رسد. مخصوصا میزان رم آن بسیار زیاد است. باتزی ویوو وی ۷ ظرفیت ۳ هزار آمپری دارد. قیمت محصول ۳۰۰ دلار است که با توجه به دوربین قدرتمند آن فوق‌العاده است. همچنین سیستم عامل آن به صورت پیشفرض اندروید ۷ نوقا است. امیدواریم این گوشی ارزشمند به بازار ایران نیز وارد شود.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*