ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

معرفی اپلیکیشن SealNote برای ذخیره پسوردها و دیگر متن‌های حساس

اپلیکیشن SealNote
معرفی اپلیکیشن SealNote برای ذخیره پسوردها و دیگر متن‌های حساس 5.00/5 (100.00%) 1 vote

اهمیت صیانت از پسوردهای خود بر هیچکس پوشیده نیست. امروز همه کاربران در چند شبکه اجتماعی و چندین وب سایت مختلف عضو بوده و حساب کاربری دارند. یک حساب کاربری با نام کاربری و رمز عبور شناخته می‌شود. برای حفاظت از حساب کاربری باید پسوردهای پیچیده‌ای برای آن تعیین کرد، در غیر این صورت احتمال حدس زدن و یا هک کردن آن بالا می‌رود. از طرفی دیگر اگر برای هر حساب کاربری یک پسورد پیچیده تعیین کنید، با مجموعه‌ای از حروف و کاراکترهای مختلف دست و پنجره نرم خواهید کرد که یادآوری آن‌ها مشکل است. برای رفع این مشکل باید از ابزارهای مدیریت پسورد همچون اپلیکیشن SealNote استفاده کنید.

محافظت از حریم خصوصی با اپلیکیشن SealNote

ممکن است به ابزارهای مدیریت رمز عبور اطمینان نکنید، چون از نظر شما بعید نیست حین اتصال به اینترنت، آن‌ها اطلاعات شما را به صورت یکجا به جایی ارسال کنند و اطلاعاتتان در فضای مجازی به صورت یکجا به تاراج برود. اما اپلیکیشن SealNote حساب خود را پس داده است. در این برنامه حتی قسمتی جداگانه برای ذخیره کردن اطلاعات مربوط به کارت‌های بانکی نیز وجود دارد.

اپلیکیشن SealNote

مزیت اصلی اپلیکیشن SealNote این است که می‌توان اطلاعات خود را از دستگاهی به دستگاه دیگر منتقل کرد. به این ترتیب در زمان تصمیم برای عوض کردن گوشی یا تبلت خود می‌توانید از رمزهای عبور، اطلاعات کارت‌های بانکی و تمامی نوشته‌های مهم و خصوصی بکاپ تهیه کنید. بکاپ ایجاد شده در قالب یک فایل تکی ایجاد خواهد شد. می‌توان این فایل را به دستگاه دیگری منتقل کرد و بعد از نصب SealNote مجددا اطلاعات را ری‌استور کرد.

اگر این فایل بکاپ به دست کسی بیفتد، همچنان همه چیز ایمن است و جای نگرانی وجود ندارد. نوشته‌های درون برنامه به شیوه‌ای خاص رمزنگاری می‌شوند و تنها خود اپلیکیشن SealNote قادر به رمزگشایی آن است. همچنین در هر دستگاهی نمی‌توان فایل را ری‌استور کرد و باید رمزی که بر روی خود برنامه مدیریت پسورد قرار داده‌اید را وارد کنید. پس حداقل بر روی اپلیکیشن SealNote یک پسورد بسیار پیچیده قرار داده و آن را به خاطر بسپارید. برای دانلود برنامه برای اندروید اینجا کلیک کنید.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*