ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

با امن‌ترین پیام‌رسان موبایل دنیا آشنا شوید

سیگنال (۲)
Rate this post

کاربران ایرانی بعد از زمان روی بورس آمدن گوشی‌های هوشمند، تا سال‌ها پیش از پیام‌رسان وایبر برای مکالمه و برقراری تماس صوتی در بستر اینترنت استفاده می‌کردند. وایبر امکانات پایه‌ای و تقریبا خوبی داشت، اما رفته رفته به دلایلی نامشخص شدیدا کند شد. پیام‌ها در آن با فاصله زمانی ارسال شده و تماس‌های صوتی دائما قطع و وصل می‌شدند. کاربران سپس به طور پراکنده به پیام‌رسان‌های مختلف از جمله واتساپ روی آوردند. این وضعیت تا ظهور تلگرام و همه‌گیر شدن آن ادامه پیدا کرد. امروز کمتر کاربری از پیام‌رسانی به جز تلگرام استفاده می‌کند.

سیگنال بهترین پیام‌رسان موبایل

تلگرام امکانات زیادی دارد و در این موضوع هیچ شکی نیست. از طرفی دیگر به ویژگی‌های امنیتی زیادی مجهز شده است، اما ایمن‌ترین پیام‌رسان دنیا نیست. از زمان افزایش هک در بین پیام‌رسان‌های موبایل، سیگنال به عنوان ایمن‌ترین پیام‌رسان موبایل جهان به محبوبیت زیادی رسیده است. داده‌های انتقال داده شده در آن کاملا رمز می‌شوند . امکان شنود مکالمات و فایل‌های جابجا شده صفر است!

سیگنال (۱۱)

سیگنال قابلیت‌های پایه‌ای زیادی دارد و از تماس صوتی نیز پشتیبانی می‌کند. از آنجایی که امروز هر کاربر در کنار تلگرام حداقل یک یا چند پیام‌رسان دیگر نیز بر روی گوشی یا تبلت خود نصب می‌کند، پیشنهاد می‌کنیم یکی از این موارد حتما سیگنال باشد. این پیام‌رسان هم برای گوشی‌های آیفون و تبلت‌های آیپد و هم برای گوشی‌ها و تبلت‌های مجهز به اندروید وجود دارد. برای دانلود اندرویدی اینجا و برای دانلود iOS اینجا را کلیک کنید.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*