ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

با این موتور سیکلت کربنی ساخت BMW پرواز را تجربه کنید

bmw carbone motor cycle
با این موتور سیکلت کربنی ساخت BMW پرواز را تجربه کنید 5.00/5 (100.00%) 1 vote

شاید با شنیدن نام بی ام دبلیو تنها به یاد کمپانی محبوب، قدیمی و برتر آلمانی در زمینه تولید خودرو بیفتید، اما واقعیت این است که این کمپانی پیشینه طولانی ای نیز در زمینه طراحی و ساخت موتورسیکلت های سنگین دارد، بطوریکه محصولات بسیار خاصی در کلاس ۱۰۰۰ سی سی در تولیدات آن نیز یافت می شوند.پیشروی این خودروساز محبوب در این زمینه تنها به همینجا ختم نمی شود، چون اخیرا طرحی مفهومی از یک موتور سیکلت کربنی توسط BMW ارائه شده که مغز هر موتورسواری را تکان می دهد!

BMW Typhoon طرحی مفهومی از محصول آتی

ظاهر این موتور سیکلت شباهت زیادی با موتورسیکلت های معمولی که به طور روزانه میبینیم و یا حتی موتورسیکلت های سنگین و مسابقه ای نداشته و ظاهری عجیب و استثنایی دارد، چون بی ام دبلیو با الهام گرفتن از طبیعت در پی ارائه این محصول افتاده است.

bmw carbone motor cycle
این تنها یک طرح مفهومی، عجیب و جاه طلبانه برای ساخت یک موتورسیکلت است که توسط بی ام دبلیو ارائه شده و کارشناسان این بازار را در حیرت فروبرده است.
گفتنی است این فناوری که BMW Typhoon نام گرفته ، با الهام گیری از طبیعت وحشی بدست آمده است.

bmw carbone motor cycle

قرار است تا در BMW Typhoon از یک موتور توربو استفاده شود که ساختار آن در دل چارچوب کلی سیستم قابل مشاهده است.
بد نیست در این باره بدانید که فیبر کربنی ماده شگفت انگیزی است که در تمامی بدنه موتورسیکلت بکار رفته است، از همین رو ظاهری کاملا اسپرت و فضایی به آن بخشیده است.

bmw carbone motor cycle
گفتنی است تمرکز اساسی بر روی ساختار آیرودینامیک حرف اول و آخر را در این موتورسیکلت زده و در واقع راکب تنها در وضعیت خم به جلو می تواند هدایت آن را بر عهده گیرد.البته هنوز مشخص نیست که چه زمان قرار است تا این طرح تبدیل به یک محصول واقعی و قابل لمس شود، از همین رو باید بیشتر منتظر خبرهای تازه در این باره از سوی بی ام دبلیو بود.

فایل های مرتبط:

طراحی فیلترهای دیجیتال IIR پایین گذر

دو جزوه کامل و مرتب از اساتید مطرح برق +جزوه درس بهره برداری سیستم های قدرت

 

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*