ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

با برنامه CamScanner خیلی سریع تصاویر را تبدیل به یک جزوه مرتب PDF کنید

برنامه CamScanner
Rate this post

با نزدیک شدن به فصل امتحانات بازار گرفتن جزوه از دیگران بسیار بسیار داغ شده و دانشجویان سراسیمه به دنبال تکمیل جزوات خود هستند تا بلکه بتوانند در فرجه باقی مانده خود را برای امتحانات آماده کنند. برخلافه گذشته که تنها راه گرفتن جزوه از یک فرد دیگر کپی کردن آن بود، چند سالی است دانشجویان شیوه بسیار نوینی برای این کار پیدا کرده‌اند. آن‌ها به جای صرف هزینه، گرفتن وقت خود و مخصوصا گرفتن وقت فرد صاحب جزوه، خیلی سریع گوشی را از جیب خود بیرون آورده و از صفحات جزوه خیلی سریع عکس می‌گیرند. بهترین راه برای سامان دادن به این تصاویر برنامه CamScanner است.

تبدیل عکس به PDF با برنامه CamScanner

ممکن است فردی از چند دانشجوی مختلف به این روش جزوه بگیرد و بعد از چند روز گالری گوشی خود را مملو از تصاویری ببیند که ارتباط هیچ یک با دیگری معلوم نیست.

برنامه CamScanner

حتی در صورت فولدر بندی مرتب نیز استفاده از عکس برای درس خواندن بسیار سخت است. با استفاده از برنامه CamScanner می‌توان این تصاویر را مرتب کرد و هر چند عکس مرتبط با هم را به صورت یک فایل PDF در آورد. به این ترتیب به جای استفاده از چند صد عکس تنها با چند فایل PDF سر و کله خواهید زد.

برنامه CamScanner

برنامه CamScanner را باید یکی از پنجاه برنامه موبایل برتر سال ۲۰۱۳ عنوان کرد که روزانه به تعداد کاربران آن افزوده می‌شود. همچنین با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان محتواهای مختلف را میان دستگاه‌های گوناگون مثل گوشی، تبلت و کامپیوتر و لپ تاپ همگام سازی کرد و در تمامی دستگاه‌ها به محتواهای مورد نظر دسترسی داشت. 

امکان جستجوی سریع در بین فایل‌های موجود، استخراج متن از عکس، اشتراک گذاری سریع PDF و یا دیگر فایل‌های تصویری در شبکه‌های اجتماعی، پرینت و یا فکس و حتی همکاری آنلاین با دیگر کاربران تنها بخشی از کاربردهای برنامه CamScanner هستند. جالب است بدانید با خرید نسخه پولی برنامه بی‌شمار قابلیت دیگر نیز دریافت خواهید کرد.

برای دانلود این برنامه برای اندروید و یا iOS کلیک کنید.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*