ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

با برنامه سخن نگار نوشته‌هایی زیبا خلق کنید

سخن نگار
Rate this post

تاثیر عکس و رسانه؛ هزاران برابر از نوشته بیشتر است. پس اگر بتوان متن را در قالبی زیبا به تصویر کشید، تاثیر آن دو چندان می‌شود. در شبکه‌های اجتماعی مثل توییتر همه چیز پیرامون مطالب کوتاه (توییت) می‌گردد، حال ممکن است این نوشته عکس داشته باشد یا خیر. اما در شبکه اجتماعی اینستاگرام این موضوع بالعکس است. در آنجا همه چیز حول عکس می‌گردد، حال تصاویری که کاربران بارگذاری می‌کنند ممکن است شامل نوشته باشد یا خیر. با توجه به محبوبیت بسیار بسیار بیشتر اینستاگرام باید بتوانیم عکس‌هایی زیبا خلق کنیم و متون خود را هم حتی در قالب تصویر منتشر کنیم. سخن نگار بهترین برنامه برای ایجاد چنین عکس‌های است.

با سخن نگار جادو کنید

 

امکان تغییر رنگ متن، افزودن سایه، چرخش و بزرگ‌نمایی متن تنها بخشی از امکانات سخن نگار هستند. بیش از ۵۰ فونت فارسی و انگلیسی هم وجود دارند. ترکیب صحیح قابلیت‌های موجود سبب به وجود آوردن آثار بسیار زیبایی خواهد شد.

سخن نگار

در واقع سخن نگار دست کاربر را به طور کامل باز می‌گذارد. کاربر می‌تواند یک عکس و یا یک رنگ کاملا یک دست را برای پس زمینه انتخاب کرده و سپس با استفاده از ابزارهای موجود متن‌هایی را بر روی آن بنویسد.

سخن نگار

افکت‌های این برنامه بسیار زیاد هستند، به همین دلیل هر طرحی که در سر دارید را می‌توانید با استفاده از این برنامه پیاده کنید. اگر گوشی شما اندرویدی است، با استفاده از این لینک به کافه بازار مراجعه کرده و برنامه را دانلود و نصب کنید.

سخن نگار happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*