ads

اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷

با برنامه AppClone چند حساب تلگرام، کلش آف کلنز و دیگر موارد را بر روی گوشی استفاده کنید

برنامه AppClone
با برنامه AppClone چند حساب تلگرام، کلش آف کلنز و دیگر موارد را بر روی گوشی استفاده کنید 5.00/5 (100.00%) 1 vote

امروز کاربران حین استفاده از بیشتر برنامه‌ها نیاز به ایجاد یک حساب کاربری دارند. به عنوان نمونه می‌توان پیام رسان تلگرام و بازی استراتژیک کلش آف کلنز را نام برد. در برخی برنامه‌های موبایل مثل جیمیل می‌توان به راحتی چند حساب کاربری تعریف و در زمان نیاز، بین آن‌ها سوییچ کرد، اما در تلگرام چنین قابلیتی وجود ندارد. تنها راهکاری که به ذهن می‌رسد استفاده از نسخه وب تلگرام است که آن هم محدودیت‌های زیادی دارد. اما یک راهکار بهتر، استفاده از ابزارهای کلون کردن مثل برنامه AppClone است.

با برنامه AppClone چند نسخه از اپلیکیشن‌های محبوب خود داشته باشید

برنامه AppClone بهترین راهکار پیش رو است، چون به کاربر اجازه می‌دهد از یک برنامه کپی کرده و آن را مجددا به عنوان یک برنامه جدید نصب کند. وقتی شما یکبار برنامه تلگرام، اینستاگرام، بازی کلش آف کلنز و یا دیگر موارد را نصب می‌کنید، در سری‌های بعدی تلاش برای نصب آن‌ها، تنها آن برنامه را آپدیت کرده و فایل‌های جدید را جایگزین فایل‌های قدیمی می‌کنید. پس خبری از نصب آن به عنوان یک اپلیکیشن جدید نخواهد بود.

برنامه AppClone

همانطور که از نام برنامه AppClone مشخص است، اقدام به ایجاد کلون (همزاد) از برنامه می‌کند. کافی است به برنامه وارد شده و سپس تلگرام را انتخاب کنید. در ادامه یک فایل نصبی از تلگرام طوری ایجاد می‌شود که سیستم آن را به عنوان یک اپلیکیشن جدید می‌شناسد. این کار را می‌توانید به دفعات انجام دهید.

حالا می‌توانید در هر یک از این تلگرام‌ها، یک شماره موبایل را فعال کنید. تلگرام نمونه‌ای از برنامه‌های محبوب است که کاربران اغلب نیاز به استفاده از آن با حساب‌های کاربری مختلف دارند. برنامه AppClone به کاربر اجازه می‌دهد چنین کاری را بر روی تمامی اپلیکیشن‌ها انجام دهد. برای دانلود برنامه از فروشگاه اپلیکیشن‌های اندرویدی اینجا کلیک کنید.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

2 نظرات

  • حمید کاظمی
   پاسخ دادن

   سلام
   لینکی که بنده گزاشتم برای گوشی‌های اندرویدی هست، اما سرچ کنید موارد مشابهی تو فروشگاه اپل هم پیدا میشند

ارسال یک دیدگاه.

*