ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

با برنامه Mobizen از نمایشگر گوشی و تبلت خود فیلم بگیرید

برنامه Mobizen
با برنامه Mobizen از نمایشگر گوشی و تبلت خود فیلم بگیرید 5.00/5 (100.00%) 1 vote

گرفتن اسکرین شات یکی از کارهایی است که همه ما در طول روز به دفعات انجام می‌دهیم. این کار فوق‌العاده کاربردی بوده و سبب می‌شود بتوان محتوای نمایشگر را در قالب یک عکس ذخیره کرد. با این حال گرفتن عکس همیشه کاربردی نیست و در برخی مواقع کاربر نیاز دارد تا بتواند از محتوای نمایشگر خود فیلم تهیه کنید. مثال‌های بسیار زیادی می‌توان برای مواقع نیاز به چنین کاری ذکر کرد. برنامه Mobizen این اجازه را به کاربر می‌دهد.

فیلمبرداری از نمایشگر با برنامه Mobizen

به عنوان مهمترین کاربرد برنامه Mobizen و یا دیگر برنامه‌های ضبط از نمایشگر می‌توان به زمان‌های بازی اجرا کرد. ممکن است حین اجرای یک بازی، یک رکورد عالی از خود به اجرا بگذارید. مثلا در بازی کلش آف کلنز یک حمله پرقوا داشته باشید! اما تنها عکس گرفتن از نتیجه پیروزی کافی نیست و برای نمایش روش انجام کار خود باید ویدیوی آن را ضبط و سپس منتشر کنید.

مهمتر از گیمرها، کاربرد برنامه Mobizen برای افرادی است که به ضبط ویدیوهای آموزشی می‌پردازند. این افراد برای آموزش در گوشی، دیگر نیاز ندارند با یک دوربین دیگر از نمایشگر آن فیلم بگیرند. کافی است ضبط از نمایشگر را در این برنامه فعال کرده و سپس شروع به انجام کار و حتی صحبت کردن کنند. ویدیوی نهایی شامل تمامی اعمالی که بر روی نمایشگر انجام داده‌اید به علاوه تمامی صحبت‌هایی که طی آن کرده‌اید خواهد بود.

برای دانلود این برنامه از فروشگاه برنامه‌های اندرویدی اینجا کلیک کنید. برای گوشی‌های آیفون هم برنامه‌های مشابه بسیار زیادی وجود دارند. کافی است به فروشگاه آیتونز وارد شده و برنامه ضبط نمایشگر (Screen Record) را در آن جستجو کنید.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*