ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

با برنامه Shake-it Alarm دیگر هرگز خواب نمی‌مانید

Shake-It-Alarm (1)
Rate this post

استفاده از گوشی برای بیدار شدن در ابتدای صبح جزو متداولترین کاربردها است که تقریبا توسط همه افراد انجام می‌‎شود. یک عادت بسیار بسیار جالب که مدتی است بین همه کاربران جا افتاده، قرار دادن چندین ساعت هشدار برای اطمینان از بیدار شدن در ابتدای صبح با فاصله‌های زمانی خیلی کوتاه از یکدیگر است.

مثلا ممکن است یک نفر ساعت زنگ را ابتدا بر روی ساعت هفت و سی دقیقه، سپس بر روی هفت و سی پنج دقیقه و سپس زمانی دیگر نزدیک به این دو قرار دهد. متاسفانه برای برخی افراد این ترفندها نیز جوابگو نیستند و خواب آن‌ها به اندازه‌ای سنگین است که به هیچ طریقی از رختخواب بیدار نمی‌شوند. اما برنامه Shake-it Alarm افرادی که دارای سنگین‌ترین خواب ممکن هستند را هم از جا بلند می‌کند!

مزایای برنامه Shake-it Alarm

مزیت اصلی برنامه Shake-it Alarm این است که دیگر با یکبار لمس نمایشگر نمی‌توان از شر صدای آزاردهنده آن خلاص شد! این برنامه کاری می‌کند تا برای ساکت کردن صدای مهیب گوشی دست به هر کاری زده و رختخواب خود را رها کنید.

در این برنامه چهار حالت برای تعیین کردن ساعت هشدار وجود دارند. اولین مورد، تعیین ساعت زنگ همانند برنامه ساعت عادی گوشی است. با این کار، در زمان به صدا در آمدن گوشی در ابتدای صبح (یا هر زمان دیگری)، تنها یکبار لمس نمایشگر برای قطع صدا کافی است. سه گزینه دیگر در برنامه Shake-it Alarm وجود دارند که چاره کار بیدار شدن افراد دارای خواب سنگین در دست آن‌ها است.

Shake-it-alarm

یک گزینه دیگر مربوط به تکان دادن گوشی برای قطع شدن صدای زنگ است. یعنی وقتی که ساعت زنگ به صدا در آمد، به جای لمس قسمتی از صفحه نمایش باید کل گوشی را به دست گرفته و آن را برای زمانی مشخص تکان دهید تا ساکت شود. سه گزینه مختلف در اینجا وجود دارند که می‌توان با آن‌ها شدت را تعیین کرد. اگر آخرین درجه را انتخاب کنید، باید تا حدی که دستتان درد بگیرد گوشی را برای ساکت شدن صدای زنگ تکان دهید!

گزینه دیگر مربوط به داد کشیدن است که البته استفاده از آن فقط برای کسانی که در محل زندگی خود تنها هستند توصیه می‌شوند. با استفاده از آن برای ساکت کردن گوشی باید برای مدت زمانی مشخص و طبق میزان و شدتی که از قبل تعیین کرده‌اید در میکروفون گوشی فریاد بکشید.

روش چهارم مجددا مربوط به لمس نمایشگر است. اما این بار به جای یکبار، باید برای چند ثانیه به صورت پیاپی و خیلی سریع نمایشگر را لمس کنید که خواب را از سرتان می‌رباید. برای دانلود برنامه اندروید اینجا کلیک کنید.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*