ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

ویدیوهای خود را با برنامه Vizmato به صورت حرفه‌ای ویرایش کنید

برنامه Vizmato
Rate this post

برنامه Vizmato جدیدترین ابزار ویرایش ویدیو برای دستگاه‌های اندرویدی است که قابلیت‌های بسیار زیادی را در اختیار کاربران این پلتفرم قرار می‌دهد. برخلاف ویرایش تصویر، برای ویرایش ویدیو برنامه‌های زیادی وجود ندارند به همین دلیل معرفی یک مورد جدید شدیدا جلب توجه می‌کند. این اپلیکیشن به صورت عادی رایگان است اما برای استفاده از قابلیت‌های بیشتر آن باید باید از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده کنید.

ویژگی‌های برنامه Vizmato

با استفاده از آن می‌توان پوسته‌ها، افکت‌ها و موسیقی‌های مختلفی را به ویدیوهای خود اعمال کرد. اصلی‌ترین ویژگی برنامه Vizmato این است با وجود حرفه‌‌ای بودن آن و مملو شدن با ابزارهای مختلف، رابط کاربری ساده‌ای دارد و به همین دلیل حتی افراد غیر حرفه‌ای نیز می‌توانند بیشتری استفاده را از آن برده و ویدیوهای خود را به صورت حرفه‌ای ویرایش کنند.

برنامه Vizmato

با برنامه Vizmato می‌توان در ویدیوهای خود نوشته قرار داد و آن‌ها را به شکلی حرفه‌ای در آورد. کمبود ابزارهای مربوط به ویرایش ویدیو در همه جا نمایان است. به عنوان مثال در خود اینستاگرام ابزارها و فیلترهای زیادی دستکاری کردن عکس‌ وجود دارند، اما تعداد ابزارهای این شبکه اجتماعی برای ویرایش ویدیو بسیار محدود است. 

در این برنامه همه چیز به اعمال افکت ختم نمی‌شود. با برنامه Vizmato می‌توانید ویدیوها را تکه تکه کرده و به هم بچسبانید. همچنین می‌توانید سرعت پخش را کم و زیاد کنید که سبب به وجود آمدن جلوه‌هایی حرفه‌ای می‌شود. برای دانلود فایل نصبی برنامه برای دستگاه‌های اندروید از طریق فروشگاه اختصاصی گوگل اینجا کلیک کنید.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*