ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

بهترین سرویس های ذخیره اطلاعات در فضای ابری

f,
Rate this post

ما روز به روز شاهد گسترش استفاده از تکنولوژی در زندگی روزمره و گسترش اطلاعات هستیم. هم چنین میزان استفاده از تلفن های هوشمند و تبلت ها افزایش یافته. این دو وسیله به دلیل سبکی و راحتی حمل محبوبیت فراوان یافته اند اما همین حجم پایین آن ها یک نقطه ضعف بریا آن هاست زیرا این تبلت ها و تلفن های همراه نمیتوانند حافظه بالایی داشته باشند و این باعث شده که حتی افراد عادی هم به فضای ابر نیاز داشته باشند. امتیاز دیگر این فضا این است که از بین نمیرود. پر حجم ترین هارد های ذخیره اطلاعات هم میتوانند در اثر یک اتفاق از بین بروند و کل اطلاعات ما را به همراه خود از بین ببرند ولی زمانی که ما از فضای ابر استفاده مینماییم میتوانیم اطلاعات خود را از نابود شدن مصون کنیم. در این جا به معرفی بهترین نرم افزار های رایگان برای ذخیره اطلاعات در فضای ابری میپردازیم تا بدانید چگونه آهنگ ها فیلم ها عکس ها قایل ها و.. خود را همیشه و در همه جا در اختیار داشته باشید.

 

۱- Dropbox

بی شک دراپبوکس بهترین سرویس نگهداری اطلاعات است. استفاده از آن ساده و دسترسی به آن آسان است. این سرویس به شما دو گیگ حافظه مجانی میدهد که اگر این سرویس را به دوستان خود معرفی کنید به شما شانزده گیگ دیگر خواهد داد که مجموعا هجده گیگ حافظه در دسترس مجانی خواهد بود.

dropbox-logo

 

۲- Google drive

گوگل درایو به شما امکان استفاده از پانزده گیگ فضای ابری مجانی را میدهد که این فضا میتواند با دیگران به اشترک گذاشته شود. شما میتوانید از فضایب آن برای استفاده از افزونه های گوگل هم استفاده نمایید.

google_drive_logo_3963

 

۳-Box

زمانی که دارپبوکس در میان افراد عادی محبوب است باکس در میان بیزینس من ها و سرمایه گذاران محبوبیت یافته. در باکس به شما ده گیگ فضا اعطا میشود که در این ده گیگ میتوانید فایل هایی با حجم کم تر از ۲۵۰ مگ را آپلود کنبد.

box1200x630

 

۴- Mega

مگا پس از  megaupload.com به محبوبیت رسید. این سرویس به مشتریان خود پنجاه گیگ فضای ابر به صورت رایگان میدهد.

۰۱_mega_logo.svg

۵- A drive

ای درایو به شما پنجاه گیگ فضای ابری رایگان در صورت داشتن حساب شخصی میدهد. ولی با حساب مجانی بهترین قسمت های ای درایو را از دست میدهید که یکی از این قسمت های شانزده گیگ فضاست. همچنین باید برای آن در برنامه نهای اندروید و iso تبلیغات کنید.

adrive_logo_dec_2006

 

 

مطالب مرتبط:

پایان نامه مدلسازی و شبیه سازی سوئیچ MPLS و بررسی مقایسه ای نرم افزارهای موجود

جزوه-معماری بیونیک چیست؟الهام از موریانه در معماری-در قالب word- در ۷۵ ص

۷۶٫ فایل اتوکد پلان همکف ساختمان مدرسه با تقسیمات فضایی کامل قابل ویرایش

توسعه اجتماعی در دولت های قبل و بعد از انقلاب اسلامی

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*