ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

با بهترین گوشی برای طرفداران عکاسی سلفی آشنا شوید

نوا ۲ پلاس
Rate this post

عکاسی سلفی دقیقا بعد از زیاد شدن تعداد گوشی های هوشمند در دست کاربران محبوب شد. عکس گرفتن از خود که در فرهنگ زبان ایران به «خویش‌انداز» تعبیر شده بسیار محبوب است و افراد تلاش می‌کنند در هر جایی از خود به صورت تکی و با به همراه دوستانشان سلفی بگیرند و خاطرات را ثبت کنند. دوربین سلفی گوشی ها در مقایسه با دوربین اصلی‌شان همیشه ضعیفتر است. دوربین های سلفی نه تنها همیشه رزولوشن پایینتری دارند بلکه کیفیتشان نیز به مراتب کمتر است. با این حال شرکت های گوشی ساز برخی محصولاتشات را با تمرکز به جلب توجه مشتری‌ های عاشق سلفی تولید می‌کنند. یکی از این محصولات نوا ۲ پلاس است که توسط هواوی معرفی شده است.

ویژگی‌ های هواوی نوا ۲ پلاس

رزولوشن دوربین سلفی نوا ۲ پلاس هواوی نه تنها از دوربین اصلی کمتر نیست، بلکه بیشتر نیز است! این گوشی مجهز به یک دوربین سلفی ۲۰ مگاپیکسلی است که بسیار شگفت‌انگیز است. کیفیت آن نیز بسیار بالاست. تنها با یک جستجوی ساده در گوگل و دیدن نمونه عکس های گرفته شده با دوربین سلفی نوا ۲ پلاس می‌توانید به خارق‌العاده بودن دوربین سلفی آن پی ببرید.

نوا ۲ پلاس

ویژگی های این گوشی تنها به دوربین سلفی آن ختم نمی‌شود. دوربین اصلی نوا ۲ پلاس از نوع دوتایی است که امکانات فوق‌العاده زیادی دارد. این گوشی دارای ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت ظرفیت داخلی است و از این نظر با بهترین و گران قیمت‌ترین گوشی‌ های بازار که قیمت های نجومی دارند هیچ تفاوتی ندارد. اندازه صفحه نمایش نوا ۲ پلاس هواوی ۵٫۵ اینچ است. این گوشی یکی از زیباترین محصولات بازار است و با در دست گرفتن عاشق آن خواهید شد. این گوشی در بازار ایران با قیمت حدود یک میلیون و چهارصد هزار تومان به فروش می‌رسد.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*