ads

اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷

بیل گیتس باز هم پولدارترین مرد دنیا شد

بیل گیتس
Rate this post

چند روز قبل طی انتشار یک خبر اعلام کردیم لقب ثروتمندترین مرد دنیا در دست صاحب فروشگاه آمازون قرار گرفت. جف بزوس فروشگاه آمازون را در سال ۱۹۹۴ تاسیس کرد و از آن زمان تا امروز آن را به طور پیوسته توسعه داد، تا جایی که از سود به دست آمده از این فروشگاه اینترنتی، چند روز قبل با پشت سر گذاشتن بیل گیتس به ثروتمندترین مرد دنیا تبدیل شد. اما این وضعیت زیاد طول نکشید. تنها بعد از گذشت یک روز از زمان صدرنشینی جف بزوس، موسس مایکروسافت باز هم به جایگاه نخست مردان ثروتمند دنیا بازگشت. اکنون جف در رده دوم قرار دارد.

صدرنشینی دوباره بیل گیتس

دارایی بیل گیتس در حال حاضر حدود ۹۰ میلیارد دلار است. جف بزوس چند روز قبل، به خاطر افزایش ارزش سهام شرکت آمازون توانست دارایی خود را افزایش بدهد و اقای گیتس را پشت سر بگذارد. اما این صدر نشینی زیاد ادامه پیدا نکرد. اکنون دارایی اقای بزوس حدود ۸۷ میلیارد دلار بوده و ۳ میلیارد دلار از بیل گیتس کمتر است.

بیل گیتس - ۱

از سال ۲۰۱۳ تاکنون، هیچ فردی نتوانسته بود جایگاه بیل گیتس را در دست بگیرد. قبل از سال ۲۰۱۳ نیز بیل گیتس هر از چند گاه در صدر جدول قرار می‌گرفت و گاهی برای مدت زمانی طولانی در این رده باقی می‌ماند. بیل گیتس جایگاه خود به عنوان ثروتمندترین مرد دنیا را تثبت کرده و بعید به نظر می‌رسد فردی بتواند تا چندین سال آینده جایگاه وی را به صورت دائمی تصاحب کند. تنها ممکن است به خاطر افزایش ارزش سهام شرکت‌هایی همچون آمازون در روزها، ماه‌ها و سال‌های آینده، جف بزوس و یا دیگر افراد در رده‌های پایینتر از آن‌ها مجددا برای مدت زمانی کوتاه در صدر بایستند.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*