ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

توسعه همگام سازی اندروید و ویندوز / مشاهده نوتیفیکیشن گوشی اندرویدی روی ویندوز

unnamed
توسعه همگام سازی اندروید و ویندوز / مشاهده نوتیفیکیشن گوشی اندرویدی روی ویندوز 5.00/5 (100.00%) 1 vote

افرادی که از ویندوز ۱۰ استفاده می کنند قادرند تا از این پس به کمک یک ویژگی جدید، به طور مستقیم با گوشی‌های اندرویدی خود در ارتباط بوده و نوتیفیکیشن های خود را مدیریت کنند، بدین معنی که به پیام‌های دریافتی خود از طریق کامپیوتر پاسخ داده و یا تماس های خود را مدیریت کنند.

مایکروسافت مدتی بود که تصمیم خود برای فراهم کردن مسیری ارتباطی سریع با گوشی هوشمند را علنی کرده بود تا کاربران بتوانند زمانی که مشغول کار کردن با ویندوز  هستند، بر گوشی هوشمند خود نیز مدیریت داشته باشند.اگر شما از کاربران ویندوز۱۰ هستید، می‌توانید این ویژگی جدید را فعال کنید.
با آپدیت نسخه‌ی اندرویدی Cortana، این امکان برای برخی از اپلیکیشن‌ها ایجاد می‌شود تا اعلانیه‌های خود را با کامپیوتری که ویندوز ۱۰ به عنوان سیستم عامل بر روی آن نصب شده، بهنگام‌سازی (sync) کنند.

از مهمترین امکاناتی را که با این آپدیت دریافت می کنید می توان به دریافت تماس‌های از دست رفته، پیام‌ها و سایر اعلانات گوشی‌های اندرویدی برروی کامپیوتر شخصی خود، فقط چند ثانیه پس از نمایش آن‌ها برروی گوشی اندرویدی، اشاره کرد.مایکروسافت هنوز مشغول تکمیل این پروژه بزرگ و بسیار کاربردی است و احتمالا تا اواسط تابستان در دسترس همگان برای استفاده خواهد بود.

مطالب مرتبط:

SW2010-2012_Activator_Win8_SSQ

ساعت شنی گرافیکی در محیط برنامه نویسی C

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*