ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

نتیجه تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اعلام شد

تکمیل ظرفیت
Rate this post

بعد از چند هفته انتظار سرانجام نتایج تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی سال ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی توسط مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه مشخص شد. داوطلبان بعد از گذشت مدت زمانی از ثبت نام دانشجویان قبول شده در کنکور کارشناسی امسال و مشخص شدن ظرفیت‌های باقی مانده فرصت پیدا کردند شانس خود برای قبولی در آن‌ها را امتحان کنند. اکنون نتیجه نام‌نویسی در این تکمیل ظرفیت اعلام شده است.

برای مشاهده نتایج هم‌اکنون اقدام کنید

به تازگی نتایج تکمیل ظرفیت آزمون سراسری پزشکی و دامپزشکی سال ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد مشخص شد. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.net از وضعیت و نتیجه درخواست خود اطلاع پیدا کنند. در صورت قبول شدن در دانشگاه و رشته دلخواه باید با مراجعه به آدرس sanjesh.iau.ac.ir، از قسمت راهنمای ثبت نام مدارک لازم برای ثبت نام را مشخص کرد. دریافت کارنامه‌های خود از وب سایت مرکز آزمون به نشانی azmoon.com از روز یکشنبه سی‌ام مهر ماه امکان‌پذیر است.

آن دسته از افرادی که در تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد قبول شده‌اند، می‌توانند به منظور اطلاع از زمان دقیق مراجعه برای ثبت نام کردن به محل پذیرفته شدنشان به صورت حضوری مراجعه کنند. بهتر است به خاطر شروع شدن ترم دانشگاه و گذشت یک ماه از آغاز آن، هر چه زودتر برای دریافت اطلاعات تکمیلی اقدام کنید.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*