ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

تکنینک هایی برای محبوب شدن

w639
تکنینک هایی برای محبوب شدن 5.00/5 (100.00%) 1 vote

تصور کنید که دو نفر در حال صحبت هشتند و نوضوع صحبت آن ها کمالات شماست. از شکا به عنوان یک فرد موفق یاد میکنند و آروز میکنند که مثل شما دوست داشتنی و محبوب باشند.

این تصوری شیرین است و تقریبا برای همه مهم است که در اجتماع به عنوان چگونه فردی مشاهده میشوند. حتی افراد با اعتماد به نفس هم گاهی در طی مکالمات خوبشان به این فکر میکنند که ” من کسل کنندم؟” بسیاری از مردم این سوال را دارند که : چگونه جالب تر شوم؟ حتی اگر فرد با اعتماد به نفسی هستید جالب است که بدانید همیشه جایی برای ارتقا هست و همیشه باید در حال یادگیری نکات جدید درباره زبان بدن باشید. در این جا مهم ترین توصیه ها را در این زمینه در اختیارتان قرار میدهیم.

قبل از مطالعه موارد زیر باید متذگر شویم که این تکنیم ها زمانی تاثیر دارند که شما اعتماد به نفس داشته باشید.

۱- مطالب جدید یادبگیرید

یکی از خصوصیات افراد جالب این است که آن ها در هر زمینه ای اطلاعاتی دارند حتی اگر کم و کوچک باشند باز هم ارزشمند هستند. این افراد در اثر مطالعه روزمره با انواع و اقسام مطالب آشنا شده اند و اطلاعات گسترده ای دارند و این باعث میشود در حین حرف زدن بتوانند درباره موضوعات بهتری صحبت کنند و اعتماد به نفس بیش تری داشته باشند. دو مکالمه را مقایسه کنید:  مکالمه اول درباره شخص سومی است که اصطلاحا به آن غیبت می گوییم.مکالمه دوم درباره زندگی آقای دکتر حسابی است. لازم نیست در موضوعات متبحر شوید. مثلا درباره نقاشی اینکه بدانید شبک امپرسیون را شخصی به نام ونگوک ابداع کردن در آن از رنگ های تیره استفاده نمیشود و به جای پرتره کشیدن افراد را در حالت های طبیعی میشکند گافی است. شما میتوانید به جملات خود آب و تاب بدهید و طولانی اشن کنید تا به نظر برسد که چیز های طیادی میدانید.

۲- حرفه های جدید یادبگیرید

بگذارید افراد احساس کنند که شما مهم و مفید هستید. زبان جدید یاد بگیرید یا به یک نوع ورزش تسلط داشته باشید یا یک هنر مثل نوازندگی یادبگیرید یا حتی هنر های کم هزینه تر مثل گلدوزی.  اگر دانش آموز هستید درس های خود را به خوبی بخوانید و نمرات بالایی کسب کنید. همه این ها باعث میشوند دیگران برای شما احترام قائل شوند و البته مهم تر از این یادگیری این موارد باعث میشود که در زندگی خود به موفقیت بالاتری برسید.

۳- فروتن باشید

هر چقدر که سطح آگاهی اتان هم بالا باشد آن را جار نزنید. بگذازید دیگران آن ها را کشف کنند نه اینکه شم آن ها را به دیگران بگویید. مثلا اگر شما پیانیست هستید اینکه به صورت اتفاقی این موضوع را بفهمند خیلی بهتر از این است که شما بگویید : (سلام راستی میدونستی من پیانیستم؟ ) اگر قصد دارید به کسی بفهمانید که شما پیانیست هستید جمله بهتر این است که بگویید : امروز اصلا وقت اضافه ندارم باید ردس ها ( مدرسه / دانشگاه ) رو بخونم و اصلا نمیتونم قطعه های جدید پیانو رو بزنم و به خاطر همین هم ناراحت شدم.) مردم احساس خوبی نسبت به فرد فخر فروش مغرور نداند. هیچگاه به صورت مستقیم ابراز برتری نکنید حتی اگر شما بهتر و برتر باشید.

uioiuo

مطالب مرتبط:

فرم های مربوط به بنگاههای ماشین و خونه و مشاورین املاک-عریضه نویسان/ادارات/و تمامی فرمهای خرید و فروش-چند تا کتاب

پرسشنامه ارزیابی پایداری اجتماعی محلات شهری، پرسشنامه توسعه پایدار محلات شهر

پایان نامه رابطه تک فرزندی و اختلالات روانی

پایان نامه تاثیر تغذیه بر پیشرفت تحصیلی

پایان نامه بررسی رابطه ویژگی های شخصیتی و سلامت روان در بین دانش آموزان مقطع دوم دبیرستان

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*