ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به زودی آغاز می‌شود

ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد
Rate this post

تحصیل در دانشگاه پیام نور می‌تواند برای بسیاری از افراد گزینه بسیار مناسبی باشد. افراد می‌توانند به صورت عادی به سر کار رفته و یا به بخش‌های عادی زندگی خود برسند، بدون اینکه مجبور باشند قسمت قابل توجهی از هر هفته را در کلاس درس و دانشگاه بگذرانند. تحصیل در دانشگاه پیام نور برای خانم‌های خانه‌دار نیز می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. حال برای افرادی که دوست دارند تحصیلات تکمیلی را ادامه بدهند، تحصیل کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

آغاز ثبت نام از چند روز دیگر

ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از چند روز دیگر آغاز می‌شود و خود آزمون در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد. برای ثبت نام تنها یک هفته فرصت باقی است و به این منظور باید بین روزهای ۲۳ مهر تا ۳۰ مهر به وب سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و ثبت نام نمایید.

داوطلبان باید طی فرجه یک هفته‌ای تعیین شده و بعد از مطالعه دفترچه راهنما به صورت دقیق، مدارک مورد نیاز را تهیه کرده و سپس به صورت اینترنتی ثبت نام کنند. در نظر داشته باشید هزینه مورد نیاز برای ثبت نام به صورت اینترنتی پرداخت می‌شود، به همین دلیل باید یک کارت شتابی دارای موجودی حداقل ۷۰ هزار تومان برای پرداخت هزینه شرکت در آزمون در اختیار داشته باشید. در آخر گفتنی است آزمون در روز جمعه هشتم بهمن ماه برگزار می‌شود.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*