ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

ثبت نام رشته‌های بدون آزمون مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد همچنان ادامه دارد

۲۵۴۱۵۰۲
Rate this post

برای تحصیل در مقطع کارشناسی در برخی از رشته‌های دانشگاه آزاد می‌توان به طور مستقیم اقدام کرد و نیازی به شرکت در آزمون وجود ندارد. با اینکه اکنون یک هفته از آغاز ترم و همچنین سال تحصیلی جدید گذشته است، اما هنوز می‌توان در برخی از رشته‌های بدون آزمون کارشناسی ثبت نام کرد. بر اساس اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، همچنان متقاضیان می‌توانند در برخی از رشته‌های بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد که هنوز ظرفیتشان به طور کامل تکمیل نشده است ثبت نام کنند.

برای ثبت نام بدون آزمون هنوز فرصت باقی است

به خاطر زیاد بودن درخواست‌ها مبنی بر افزایش امکان ثبت نام در برخی از رشته‌های دانشگاه آزاد به صورت بدون آزمون، امسال نیز این فرصت فراهم شده است. حال خوشبختانه با وجود آغاز شدن ترم تحصیلی و گذشت یک هفته و در برخی از دانشگاه‌ها دو هفته از آن، هنوز می‌توان در آن‌هایی که ظرفتیشان به طور کامل تکمیل نشده ثبت نام کرد.

برای این کار حتی نیازی به مراجعه حضوری نیست. کافی است بعد از تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی و از ساعت ده صبح رو دوشنبه دهم مهر، به وب سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org رفته و بعد از مطالعه دفترچه راهنما، یک کارت اعتباری تهیه کنید. در ادامه این کار می‌توانید بقیه روال ثبت نام را بپیمایید.

البته این موضوع منحصر به مقطع کارشناسی پیوسته نیست و امکان ثبت نام در بقیه رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد در دو مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، که دارای ظرفیت هستند، وجود دارد. در ادامه رشته و محل‌های دانشگاهی در مقطع کارشناسی پیوسته که ظرفیت ثبت نام آنان افزایش یافته را عنوان می‌کنیم. بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کنید.

رشته حقوق در واحدهای ارومیه، رشت، خمینی‌شهر

روانشناسی در واحدهای قم، خمینی شهر، خوراسگان اصفهان، رشت، کرج

حسابداری در واحدهای کرج وخوراسگان 

مهندسی پزشکی در واحدهای مشهد و رشت

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*