ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

جدیدترین آمار رسمی / چه تعداد کانال تلگرام ایرانی تاکنون ساخته شده است؟

telegram
Rate this post

تلگرام امروز به عنوان قطب اول و آخر ارتباطات در کشور محسوب می شود، بطوریکه کمتر کسی پیدا می شود که این پیامرسان را بر روی گوشی هوشمند خود نداشته باشد.از دیگر دلایل محبوبیت این پیامرسان وجود پلتفرم های مختلف برای آن است، بطوریکه غالب کاربران، نسخه ویندوزی این پیامرسان را نیز بر روی لپتاپ یا کامپیوتر شخصی خود نصب می نمایند.
برای تفهیم میزان محبوبیت تلگرام کافی است بدانید که طبق آخرین آمار، ۱۲% کل ترافیک اینترنت کشور متعلق به تلگرام است که در نوع خود بسیار حیران آور است.

چه تعداد کانال تلگرام ایرانی وجود دارد؟

تلگرام همانند بسیاری از پیامرسان های دیگری بود که در گوگل پلی مشاهده شده و قابل دانلود بود.بعد از مشکلات عدیده پیامرسان محبوب پیشین کشور، وایبر، کاربران بخاطر ظاهر ساده و جذاب تلگرام و همچنین قابلیت هایی مثل ارسال پیام خصوصی زمان دار (که بعد از گذشت زمان حذف و نابود می شود) به سمت آن کشیده شدند.اما حدود یک سال پیش بود که یک آپدیت جدید، شامل ویژگی جدید به نام کانال به این پیامرسان پای گذاشت که حقیقتا به مثابه یک بمب بود! شرکت ها، گروه ها، نهادها و جمع های بسیاری به منظور اطلاع رسانی های خود به کاربران به این اپلیکیشن روی آورده و یک کانال برای خود راه اندازی کردند و در ادامه اعضا خود را نیز به نصب آن تشویق نمودند.

در ادامه این کانال های بیشتر و بیشتر و بیشتری تاسیس شدند که رنج وسیعی از تفریحی و سرگرمی گرفته تا آموزشی و مذهبی را شامل می شدند.این گسترش از پارسال تاکنون آنچنان پیش رفت که امروز، بالغ بر ۱۰۰ هزار کانال توسط ایرانی ها در این شبکه ایجاد شده است. گفتنی است در طول یک شبانه روز بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار مطلب در فضای کانال تلگرام تولید می شود.

فایل های مرتبط:

مدل های کانتور فعال و بازشناسی دیداری گفتار

دو جزوه ماشین های الکتریکی ۲ (از دکتر قره پتیان و دکتر عابدی) از دانشگاه تهران و دانشگاه امیر کبیر

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*