ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

با جذاب‌ترین قابلیت بهترین گوشی آیفون تا به امروز آشنا شوید

آیفون 10
Rate this post

آیفون ایکس یا همان آیفون ۱۰ بهترین گوشی اپل تا امروز است و در این موضوع هیچ شکی نیست. قیمت نجومی این گوشی غیر قابل توجیه است، اما نمی‌توان از زیبایی ظاهری و قابلیت های بسیار جذاب و کاربردی آن چشم پوشی کرد. مهمترین قابلیت این گوشی مربوط به دوربین سلفی جلویی آن است که می‌تواند چهره را با ضریب خطای ۱ در یک میلیون تشخیص بدهد.

قابلیت های دوربین سلفی آیفون ۱۰

تشخیص چهره برای باز کردن گوشی به صورتی کاملا ایمن تنها یکی از قابلیت های دوربین سلفی آیفون ۱۰ است. یکی دیگر از امکانات بسیار جذاب آن انیموجی نام دارد. همه ما با اموجی آشنا هستیم و از آن‌ها برای ارتباط‌رسانی استفاده می‌کنیم.

آیفون 10

اما انیموجی، اموجی سه بعدی است که بر اساس حرکت صورت کاربر حرکت می‌کند. یعنی دوربین جلویی آیفون ۱۰ حین تصمیم برای ارسال انیموجی دوازده نقطه از صورت کاربر را در نظر گرفته و حین حرکت کردن و صحبت کردن تمامی تحرکات سر را عینا در کاراکتر انیموجی اعمال می‌کند. حرکت لب انیموجی نیز بسیار دقیق و منطبق با حرکت لب کاربر است.

آیفون 10

آیفون ۱۰ دارای قیمت هزار دلار است. این گوشی حدود ده روز پیش با قیمت نجومی ۱۶ میلیون تومان وارد بازار ایران شد. اکنون قیمت آن به ثبات رسیده است. شرکت مدیا پردازش اکنون نماینده رسمی واردات این گوشی است و نسخه ۶۴ گیگابایتی آن با قیمت حدود شش میلیون و چهارصد هزار تومان به فروش می‌رساند.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*