ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

خودرو بدون راننده گوگل آماده برای تست در جاده

خودرو بدون راننده گوگل
Rate this post

شرکت گوگل در آستانه سال نو میلادی در صفحه گوگل پلاس خود عنوان نموده است که قصد دارند این خودرو را در تعطیلات سال جدید مورد تست و آزمایش قرار دهند.

این نسخه اولیه از خودرو گوگل قرار است تا ماه می رونمایی گردد و به گفته گوگل تمامی اجزای این خودرو قبلا تست شده اند و اینبار این اجزا در یکجا گردآوری شده و دوباره مورد آزمایش قرار می گیرد.

این خودرو بدون راننده فاقد فرمان و دیگر اجزا همچون پدال گاز و ترمز بوده و نرم افزارها و سنسورهایی که در آن تعبیه شده تمامی کارها را انجام می دهند و برای حرکت از یک باتری انرژی خود را تامین می نماید.

بیشترین سرعت این خودرو در حدود ۲۵ مایل یا ۴۰ کیلومتر بوده و به گفته گوگل این خودرو جنبه کاملا کاربری داشته و می توان آن را جایگزین خودروهای معمولی خود نمود.

تاکنون شرکت های خودرو سازی برای ساخت خودرو های کاملا خودکار یا نیمه خودکار تلاش فراوان نموده اند اما گوگل توانسته است این ایده را به واقعیت تبدیل نماید.

به گفته کارشناس خودروسازی آقای مایک هودسون در صورتی که این خودروها به تولید انبوه برسند چنانچه اختراع تلفن موجب تحول شد این خودرها نیز موجب تحولات بسیاری خواهند شد.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*