ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

فارغ التحصیلان به گوش / دانشگاه اراک امریه سربازی می‌پذیرد

امریه سربازی
Rate this post

برای یک دانشجوی پسر فکر رفتن به سربازی کمی آزاردهنده است، چون تصور می‌کند در این مدت زمان از زندگی عقب می‌افتد. با این حال اگر فردی بتواند به عنوان امریه جذب شود، نه تنها چیزی مانع پیشرفت وی نخواهد شد، بلکه چند پله هم در دوره سربازی خود پیشرفت خواهد کرد. برای افرادی که به دنبال امریه هستند، اکنون فرصت خوبی در دانشگاه اراک مهیا شده است.

از امریه سربازی دانشگاه اراک استفاده کنید

دانشگاه اراک تصمیم گرفته از بین پسران فارغ التحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد امریه سربازی جذب کند. بر اساس قوانین وضع شده، افرادی که پیش از بقیه فرم درخواست را ارسال کنند، برای پذیرش شدن در اولویت دانشگاه اراک قرار خواهند گرفت. همچنین ارسال مدارک هیچ حقی برای پذیرش ایجاد نمی‌کند. قرار شده بعد از دریافت فرم‌های درخواست، نتیجه تا حداکثر ۷ روز بعد اطلاع‌رسانی شود.

البته برای استفاده از این طرح چند شرط وجود دارد. افراد باید معاف از رزم، متاهل یا تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی باشند. به عنوان دیگر افرادی که می‌توانند از امریه دانشگاه اراک استفاده کنند باید به دارندگان گواهی عضویت فعال در بسیج به مدت ۶ ماه اشاره کرد. علاوه بر این موارد، آن دسته از کسانی که در بنیاد نخبگان عضویت داشته و یا حافظ کل قرآن کریم هستند، می‌توانند از امریه استفاده کنند.

افراد متقاضی نمی‌بایست کسر خدمت داشته باشند. البته این قانون پای ثابت امریه است. با استفاده از این طرح هیچگونه کسر خدمتی اعمال نشده و مدت زمان سربازی به صورت کامل خواهد بود. تنها کسانی واجد شرایط هستند که تا تاریخ اعزامشان حداقل شصت روز باقی مانده باشد.

چندین رشته در مقایسه با بقیه رشته‌ها در اولویت قرار دارند. تمامی گرایش‌های مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع در گرایش تحلیل سیستم‌ها، مدیریت، حقوق، آمار و ارتباطات در اولویت پذیرش قرار دارند. البته سایر افراد دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز می‌توانند شانس خود را امتحان کرده و فارغ از رشته، مدارکشان را ارسال کنند.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*