ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

ترفندی برای دانلود ویدیو از یوتیوب

دانلود ویدیو از یوتیوب
ترفندی برای دانلود ویدیو از یوتیوب 5.00/5 (100.00%) 1 vote

یوتیوب یک دنیای کاملا جداگانه برای خود دارد. با ورود به این شبکه اجتماعی در حالت کلی خبری از نوشته‌ نیست و همه چیز با ویدیو و به صورت مصور بیان می‌شوند. یوتیوب به حدی بزرگ است که افراد بسیار زیادی از سال‌ها قبل مشغول کسب درآمدهای باورنکردنی از آن هستند. یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران حین کار کردن با شبکه‌های اجتماعی ویدیو محوری همچون یوتیوب و یا دیگر شبکه‌های اجتماعی دانلود ویدیو است. با توجه به همین نیاز در ادامه روشی را برای دانلود ویدیو از یوتیوب بررسی می‌کنیم.

دانلود ویدیو از یوتیوب بدون نیاز به برنامه

درست است که بعد از یک بار مشاهده یک ویدیوی آنلاین، در بیشتر مواقع داده مربوط به آن در مرورگر ذخیره شده و در دفعات بعدی نیازی به بارگذاری مجدد و استفاده از پهنای باند شما نیست، اما با عوض کردن دستگاه و یا مرورگر و همچنین پاک شدن کش مرورگر این داده از بین می‌رود، پس برای هر بار مشاهده ویدیو نیازمند صرف پهنای دوباره هستید.

مهمتر از آن دسترسی به اینترنت است. با وجود گسترده شدن شبکه‌های وای فای و افزایش آنتن دهی شبکه‌های موبایل هنوز در برخی مواقع کاربران به اینترنت دسترسی ندارند. برای پاسخ به این دو مشکل و بسیاری دیگر از مشکل‌ها و دغدغه‌ها باید ویدیو را دانلود و در مکانی ذخیره کنیم. برای دانلود ویدیو از یوتیوب کافی است در ابتدا آدرس اینترنتی ویدیو عبارت pwn را قرار دهیم.

دانلود ویدیو از یوتیوب

بعد از این کار به صفحه‌ای به شکل زیر منتقل می‌شوید. برای ادامه سایر مراحل دانلود ویدیو از یوتیوب بر روی لینک مشخص شده با رنگ زرد کلیک کنید. در صفحه بعد، پس از پردازش ویدیو چندین لینک دانلود با کیفیت‌ها و حجم‌های مختلف در اختیارتان قرار داده می‌شود که می‌توانید هر تعداد دلخواه از آن‌ها را دانلود کنید.

دانلود ویدیو از یوتیوب happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*