ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

درباره بازی که دنیا را بهم ریخته است بیشتر بدانید / معرفی پوکمون گو

پوکمون گو
درباره بازی که دنیا را بهم ریخته است بیشتر بدانید / معرفی پوکمون گو 5.00/5 (100.00%) 1 vote

بیشتر افراد دهه ۶۰ و همچنین ابتدای دهه ۷۰ کنسول بازی نینتندو را به خاطر داشته و خاطرات زیادی با آن دارند.پیش از معروف شدن کنسول بازی سونی یعنی پلی استیشن و با گذر زمان کنسول بازی مایکروسافت یعنی ایکس باکس، این نینتندو بود که با بازی هایی نظیر ماریو (قارچ خور) ساعات فوق العاده ای را برای ما رقم زده و تجربه ای وصف نشدنی فراهم می نمود.
اما با روی کار آمدن دو کنسول بازی یادشده، کم کم نینتندو به دست فراموش رفت.

مدتی قبل نینتندو اعلام کرد که تصمیم دارد تا به دنیای بازی های گوشی های هوشمند پا بگذارد، اما در آن زمان هیچکس فکرش را هم نمی کرد که این شرکت چه پروژه انفجاری را در حال توسعه دارد.پوکمون گو نه تنها سبب انفجار کل دنیا، بلکه سبب انفجاری بزرگ در میزان ارزش سهام نینتندو شده و ارزش آن را دو برابر نمود!

پوکمون گو

تلفیقی از دنیای واقعی و مجازی

این بازی تلفیقی از دنیای مجازی و حقیقی بوده که کاربر را با دنیایی تازه آشنا می کند.یکی از مزایای پوکمون گو این است که شما را به حرکت وا می دارد، از این رو که برای پیشرفت در بازی میبایست تنبلی را ترک نموده و سر به کوچه و خیابان بگذارید، با این هدف که با دیدن صفحه نمایش و یا روشن کردن دوربین گوشی گوش به زنگ بوده تا در پوکمون های نمایش داده شده در نزدیکی خود را شکار کنید.بر روی نقشه نزدیکترین پوکمون ها به نمایش در می آیند که برای تصاحب آن ها می بایست از خانه خارج شده و به شکار آن ها بپردازید.
گفتنی است در این بازی بعید نیست که سر از هر کوه و بیابان و جایی که پیشتر بدان وارد نشده اید دربیاورید، چون به عنوان نمونه پوکمون های آبزی در کنار دریا و رودخانه ها هستند، پس لازم است برای دستیابی به امتیاز بیشتر به نقاط مختلف بروید! بد نیست بدانید که پوکمون ها منحصربفرد نیستند، بدین معنی که با پیدا شدن یکی از آن ها در یک محل مشخص، هرشخصی که زودتر بدانجا برسد امتیاز را از آن خود می کند.

فایل های مرتبط:

سوالات مصاحبه استخدامی

دانلود نمونه سوالات استخدامی کامپیوتر به همراه پاسخنامه

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*