ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

شرکت ایرانسل برای زائران اربعین پیشنهاداتی ویژه ارائه کرد

ایرانسل
Rate this post

تعداد زیادی از هم‌میهنان عزیزمان از چند روز قبل راهی کشور عراق شده‌اند تا در مراسم اربعین حسینی شرکت کنند. با توجه به همین موضوع ایرانسل تصمیم گرفت همراه با کاهش نرخ رومینگ درکشور عراق با تعرفه‌های تخفیفی، پیشنهاد ویژه اینترنت رایگان روزانه را در اختیار کاربران قرار بدهد. تمامی این طرح‌ها برای این است که زائران در مدت زمان سفر خود ارتباطی ساده و راحت با خانواده و دوستان خود در ایران و عراق داشته باشند.

پیشنهادات ویژه ایرانسل

طبق جدیدترین اخبار، پیشنهاد ویژه اربعین برای تمامی کاربران سیم کارت‌‌های دائمی و ارتباطی قابل استفاده بوده و شامل ۱۰ مگابایت اینترنت روزانه رایگان است. کاربران در سراسر عراق و بدون اجبار به قرار گرفتن در منطقه‌ای خاص می‌توانند از این حجم هر چند کم استفاده کنند. در صورت استفاده از تلگرام به تنهایی برای ارتباط، این میزان حجم کافی خواهد بود. تلگرام را به عنوان کم مصرف ترین پیام رسان موبایل در دنیا می‌شناسند، به همین دلیل ده مگابایت حجم بدون استفاده از سایر اپلیکیشن های نیازمند دسترسی به اینترنت کافی است.

به منظور فعال‌سازی این طرح باید کد دستوری *۱۱۱*۸# را در ایران یا عراق شماره‌گیری کرد. تا بیست و چهارم آبان می‌توان هر روز از این طرح استفاده کرد. همچنین فعال کردن آن خوشبختانه نیازی به شارژ بودن سیم کارت‌های اعتباری ندارد.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*