ads

اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷

چگونه زبان فرانسوی را فرا بگیریم

French-Facts4
Rate this post

شما چه در یادگیری زبان فرانسوی یک مبتدی باشید و چه اینکه سال ها در حال یادگیری زبان فرانسوی باشید میتوانید از این مقاله استفاده کنید.

فرانسوی زبان رسمی پنج و هفت کشور جهان است که شناخته شده ترین آن ها فرانسه است. علاوه بر این کشور ها تعداد زیادی از افراد در سرتاسر دنیا به دلیل زیبایی این زبان یا جذابیت آداب و رسوم کشور فرانسه آن را فرا میگیرند.ما در اینجا سعی داریم شما را بهترین روش های یادگیری این زبان آشنا کنبم اما قبل از مطالعه این مقاله بهتر است بدانید تنها در صورت داشتن یک فرهنگ لغت فرانسوی یا یک حود آموز میتوانید از این مقاله استفاده کنید.افراد تحت تعلیم زبانکده ها هم میتوانند بهره کافی ببرند.

۱- ابتدا تلفظ

قبل از هر کاری تعدادی کلمه با تلفظات متفاوت را انتخاب کنید و آن ها را تکرار کنید تا با پایه این زبان آشنا شوید. یک کودک که تنها چند ماه دارد قبل از اینکه بداند کلمه مادر به چه معناست ابتدا آن را تلفظ میکند. با تمرین تلفظ میتوانید مهارت شنیداری خود را نیز تقویت کنید و با این روش سرعت یادگیری شما چند برابر میشود.

برای این کار میتوانید از یک فرد مسلط به این زبان بخواهید تا به شما تلفظات را یاد بدهد یا از فیلم ها و موسیقی های فرانسوی با کیفییت استفاده کنید که به آسانی قابل دسترس هستند.

۲- در گرامر خود را به طور مداوم بازبینی داشته باشید

هم افراد مبتدی و هم افراد حرفه ای باید به طور مداوم قواعد خود را به طور مداوم مرور کنید. البته این بدان معنا نیست که شما فرمول قواعدی حفظ کنید بلکه برای مرور قواعد میتوانید رمان بخوانید و ترجمه کنید یا حتی فیلم ببینید و به موسیقی گوش دهید که این روش مطمئنا روشی بهتر از حفظ فرمول است. با این روش علاوه بر تقویت گرامر به مرور زمان دایره لغات شما گسترش میابد.

french-language-body-parts-fabric-wall-chart

۳- دایره لغات خود را هر روز گسترده تر کنید

هر چه دایره لغات شما گسترده تر باشد اعتماد به نفس شما بالاتر میرود و سرعت یادگیری شما بیشتر میشود. یک دفترچه یادداشت در کنار خود قرار دهید تا کلماتی که یاد میگیرید را در آن بنویسید و کلمات مطالعه شده را مرور کنید. میتوانید در این دفترچه کلمات را دسته بندی کنید، یعنی یک صفحه یا یک بخش را به نام ورزش های متفاوت اختصاص دهید. از اوقات مرده خود استفاده کنید یعنی در محل هایی مثل وسایل نقلیه یا مطب پزشک دفترچه خود یا کتاب خود را مطالعه کنید یا بریا راحتی کارکلمات را در کاغذ های کوچک بنویسید تا اگر یک فرصت پیش آمد آن ها را مطالعه کنید. روزانه پنج کلمه یا بیش تر یاد بگیرید. برای حفظ بهتر کلمات آن ها را در جمله های مختلف به کار ببرید. یک فرهنگ لغت تصویری تهیه کنید یا تصویر کلمات یاد گرفته شده را بکسید تا بهتر در ذهن شما تثبیت شوند.

مطالب مرتبط:

بررسی نگرش دبیران و دانش آموزان دختر نسبت به اجرای طرح لباس متحدالشکل

دگرگونی

بررسی طرح تولید نان های صنعتی و بهبود دهنده ها

دانلود امتحان فاینال کتاب American English File 3

دانلود امتحان فاینال کتاب American English File 2

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*