ads

اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷

آموزش ساخت فایل Gif بدون نیاز به نصب برنامه

ساخت فایل Gif
Rate this post

همواره برای ساخت فایل Gif و یا دیگر انواع فایل‌ها نیازمند نصب یک برنامه بر روی گوشی و یا کامپیوتر هستید، اما این روش فقط به یک مرورگر نیاز دارد. به لطف پشرفت تکنولوژی فضای ابری امروز ابزارهای زیادی تحت وب ارائه می‌شوند، به این معنی که دیگر نیازی به نصب برنامه بر روی هیچ دستگاهی نبوده و فقط با استفاده از یک مرورگر می‌توانید تحت وب از یک سرویس استفاده کنید. وب سایت ezgif.com نیز یک ابزار تحت وب است.

ساخت فایل Gif با ابزار تخت وب ezgif.com

فایل گیف یک فرمت عکس است، به همین دلیل طرز رفتار کردن با آن ساده‌تر بوده و خیلی راحت‌تر از ویدیو اجرا می‌شود. از طرفی دیگر با مشاهده آن تصور می‌کنید در حال دیدن یک فایل ویدیویی هستید. این ویژگی Gif سبب محبوبیت بسیار زیاد آن در شبکه‌های اجتماعی و مخصوصا پیام‌رسان‌های موبایل شده است.

تنها تفاوت فایل Gif با فایل ویدیویی عدم پخش صدا است. پس ویدیویی که صدا در آن اهمیتی ندارد، بهتر است برای آسودگی در پخش و همچنین کاهش حجم آن به Gif تبدیل شود. نمونه دیگر کاربرد این نوع فایل تصویری تبلیغات وب سایت‌ها است. اغلب تصاویر متحرکی که در گوشه و کنار وب سایت‌ها می‌بینید فایل Gif هستند.

با ورود به وب سایت ezgif.com، چهار ابزار اصلی را مشاهده می‌کنید. از سمت چپ، اولین قسمت مربوط به تبدیل فرمت‌های ویدیویی به فایل Gif است. قسمت دوم به تغییر اندازه این فایل‌های تصویری اختصاص دارد. سومین بخش مربوط به بهینه‌سازی فایل‌های Gif است. اگر یک فایل دارید که حجم آن زیاد است می‌توانید در این بخش حجم آن را کم کنید. آخرین قسمت به ساخت فایل Gif تخصیص دارد که می‌توانید با انتخاب چند عکس عادی، آن‌ها را به صورت پیاپی به نمایش در بیاورید.

ساخت فایل Gif happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*