ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

در روزهای انتهایی شهریور به کجا سفر کنیم؟ / تهران!

تهران (۱)
Rate this post

همواره در پیشنهادات خود برای سفر به شهرهای مختلف، مکان‌هایی را از استان‌های مختلف ایران معرفی کرده‌ایم. اگر مطالب قبلی را به خوبی دنبال کرده باشید متوجه شده‌اید نامی از شهر تهران برده نشده است، در حالی که مکانهای دیدنی زیادی در این شهر وجود دارند! پس بهتر است حالا که احتمالا شهرهای خوش آب و هوای زیادی را در تابستان دیده‌اید، سفر به تهران را نیز در آخرین روزهای تعطیلات تابستانی در برنامه خود قرار دهید.

اما چرا سفر به تهران؟

تهرانی‌ها به خاطر آب و هوای بد این شهر اغلب به دنبال مکان‌های خوش آب و هوا برای سفر هستند، اما این حقیقت که در شهر بزرگ تهران مکان‌های دیدنی بسیار زیادی وجود دارند غیرقابل انکار است. همین نکته سبب می‌شود ایرانی‌هایی که در سایر شهرهای کشور در تهران زندگی می‌کنند به این شهر به عنوان یک مکان ایده آل برای سفر فکر کنند.

تهران (۲)

تعدد موزه‌ها، مکان‌های تفریحی، تعداد بسیار بسیار زیاد بوستان های بزرگ و بسیار سرسبز و وجود انواع اقسام مجتمع‌های تجاری و سینماها سبب می‌شوند تهران شهری خوب برای مسافرت‌های کوتاه باشد. افرادی که از سایر شهرها به تهران سفر می‌کند با اقامت زیاد در این شهر مطمئنا از هوای آلوده و سر و صدای بسیار زیاد آن سرسام خواهند گرفت. برای همین تهران مکانی مناسب برای مسافرت‌‌های کوچک است، هر چند دیدن همه مکان‌های آن نیازمند زمانی طولانی است.

تهران (۳)

یکی از مناطقی که پیشنهاد میکنیم حتما حین سفر به تهران به آن سر بزنید دریاچه چیتگر است. این دریاچه بزرگ در شمال شهر قرار داشته و در اطراف آن شهربازی و بوستان بزرگی احداث شده است که آن را تبدیل به مکانی ایده‌آل برای دورهمی‌های خانوادگی می‌کند.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*