ads

اردیبهشت ۳, ۱۳۹۷

لزوم هشیاری دانشجوها / سو استفاده برخی کافی نت‌ها از پایان‌ نامه‌های دانشجویی

پایان نامه
لزوم هشیاری دانشجوها / سو استفاده برخی کافی نت‌ها از پایان‌ نامه‌های دانشجویی 5.00/5 (100.00%) 1 vote

دانشجویان به دلایلی مختلف پایان نامه‌های خود را به دیگران می‌سپارند تا برایشان انجام بدهند. همه آن‌ها به دلیل تنبلی و فرار از کار، این کار را نمی‌کنند. برخی شاغل بوده و واقعا وقت کافی برای انجام پایان نامه ندارند. برخی دیگر تحقیق خود را به خوبی انحام داده‌اند و از نظر علمی همه چیز تمام هستند، اما در گرد هم آوردن مطالب در قالب یک پایان نامه مشکل دارند. برخی دیگر از دانشجویان به خوبی از فرمت‌ها و استانداردها آگاهی ندارند. دلایل مختلفی آن‌ها را وادار می‌کند تا از کسب و کارهای فعال در این زمینه کمک بگیرند و همیشه به معنی بیرونی‌سپاری انجام ۰ تا ۱۰۰ پروژه نیست.

مراقب تلاش‌های خود باشید

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران اعلام کرد دانشجویان باید بیش از پیش هشیار باشند، چون طبق اخباری که از نقاط مختلف کشور منتشر شده، تعدادی از دانشجویان و دانش‌آموختگان به منظور ثبت پیشنهاده، رساله و پایان‌نامه در این سامانه از مراکز خارجی درخواست کمک می‌کنند. کافی‌نت‌ها و دفاتر انجام خدمات اینترنتی مهمترین مواردی هستند که دانشجویان به وفور به آن‌ها مراجعه می‌کنند. دانشجویان در ادامه فایل تمام‌ متن ورد و پی دی اف مدارک خود را به این افراد تحویل می‌دهند و این شروعی برای سو استفاده برخی از افراد سودجو است.

برخی از این کسب و کارها که همیشه به دنبال سود خود هستندو به حق دیگران اهمیتی نمی‌دهند، بدون آگاهی دانشجو و مشتری سفارش‌دهنده، نسخه‌ای از این فایل‌ها را نزد خود نگه می‌دارند و اینجا شروع سو استفاده است. آن‌ها این پایان‌نامه‌ها و تحقیقات را به فروشگاه‌های خرید و فروش پایان‌نامه و رساله می‌فروشند و یا خود به روش‌های مختلف برای آن‌ها مشتری پیدا می‌کنند. کپی گرفتن از پایان‌نامه می‌تواند در زمان‌های دیگر مانند پرینت و صحافی هم اتفاق بیفتد. پس بهتر است به مراکزی که از انجام صحیح کار توسط آن‌ها اطمینان دارید مراجعه کنید.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*