ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

یوفو چیست و چه ارتباطی با بیگانگان فضایی دارد؟

یوفو
یوفو چیست و چه ارتباطی با بیگانگان فضایی دارد؟ 5.00/5 (100.00%) 1 vote

شی ناشناس پرنده که در انگلیسی به صورت Unidentified flying object یا به طور مختصر UFO شناخته می‌شود، یک عبارت کلی است که همواره به هر پدیده هوایی که علت و منبع آن را نمی‌توان سریع و به سادگی تشخیص داد اطلاق می‌شود. برای اولین بار شاهد ابداع شدن عبارت یوفو در سال ۱۹۵۲ و توسط نیرو هوایی ارتش آمریکا بودیم. امروز واژه یوفو را بیشتر برای توصیف اشیای پرنده‌ای که به نظر می‌رسد با موجودات فرازمینی در ارتباط هستند به کار می‌برند.

یوفو و ارتباط آن با موجودات فضایی

در بسیار از مواقع ممکن است یک خطای دید سبب تصور دیدن یک جسم فضایی شبیه به بشقاب پرنده شود. موشک‌های پرتاب‌ شده به وسیله یک هواپیما، ماهواره‌های ارسال شده از زمین به سوی فضا، شهاب سنگ‌ها، قطعات شهاب‌ سنگ خردشده که با انعکاس نور خورشید روشن دیده می‌شوند و حتی روشن شدن ابرهای دارای ارتفاع کم مواردی هستند که ممکن است در نگاه اول یک شی ناشناس پرنده به نظر برسند. با در نظر گرفتن شواهد و نظریات به دست آمده و حتی استفاده از ریاضیات و آمار و ارقام، نمی‌توان وجود موجودات فضایی را رد کرد.

یوفو

در هر صورت اگر موجودات فضایی وجود داشته و بعد کشف کردن ما به صورت اتفاقی و یا بعد از رسیدن امواج ما به آن‌ها به وجود حیات در چنین منظومه‌ای پی برده باشند، باید با استفاده از یک وسیله به این ناحیه از فضا آمده و درباره آن تحقیق کنند. این وسیله در لغت نامه علمی یوفو نامیده می‌شود. اسناد زیادی درباره واقعی بودن یوفوها وجود دارند و باعث می‌شوند که نتوان آن‌ها را خیلی سریع رد کرد، اما هنوز به صورت علنی و گسترده اطلاعاتی در این باره در رسانه‌‎های خبری منتشر نشده است.

یوفو

به عقیده برخی افراد ناسا اطلاعات زیادی درباره یوفوها به دست آورده است، اما به دلیل عدم آمادگی تمدن کنونی برای دانستن آن‌ها از انتشار این اسناد خودداری می‌کند.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*