ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

چگونه تبدیل به یک طراح سایت شویم؟ (قسمت اول)

طراح سایت
Rate this post

طراحی سایت یکی از شغل های دارای درآمد خوب امروزی است و به همین دلیل دانشجویان زیادی به دنبال کسب مهارت در آن هستند. از طرفی دیگر این شغل مملو از کارهای خلاقانه و نیاز به طراحی و داشتن درک بالاست، به همین دلیل افرادی که دوست دارند همیشه پویا باشند و رو به جلو حرکت کنند به سمت آن جذب می‌شوند. اما ما چگونه می‌توانیم تبدیل به یک طراح سایت شویم؟ با افتادن در مسیر صحیح می‌توانید پیش بروید و روز به روز در این زمینه پیشرفت بیشتری به دست بیاورید، اما تا رسیدن به آن نقطه باید کمی آموزش ببینید و با چم و خم کار آشنا شوید.

طراح سایت شویم

برای یاد گرفتن طراحی سایت باید ابتدا دو زبان HTML و CSS را یاد بگیرید. این‌ها دو زبان برنامه نویسی نیستند. اچ تی ام ال را به عنوان زبان ایجاد صفحات وب می‌شناسند که پایه یک وب سایت را تشکیل می‌دهد. هر کد دیگری در داخل کدهای اچ تی ام ال نوشته می‌شود. سی اس اس برای دادن زیبایی به اچ تی ام ال استفاده می‌شود. در واقع استفاده از اچ تی ام ال بدون سی اس اس بی‌معنی است، چون ظاهر وب سایت بسیار زشت خواهد بود.

منابع زیادی برای آموزش آن‌ ها وجود دارد که بهترین آن‌ ها وب سایت مرجع W3School است. با مراجعه به این وب سایت که البته نیازمند بلد بودن تقریبی زبان انگلیسی است می‌توانید اچ تی ام ال و سی اس اس را قدم به قدم یاد بگیرید.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*