ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

چگونه تبدیل به یک طراح سایت شویم؟ (قسمت دوم)

طراحی سایت
Rate this post

در اولین قسمت مطلب چگونه تبدیل به یک طراح سایت شویم، اولین و مهمترین پیش نیاز ورود به این زمینه کاری را عنوان کردیم. طراحی سایت یک شغل خلاقانه، دارای درآمد خوب و مملو از رشد و پیشرفت است، به همین دلیل می‌تواند انتخابی مناسب برای جوانانی که دوست دارند از هم‌اکنون زمینه کاری خودشان را مشخص کنند باشد. اما بعد از یاد گرفتن دو مورد اصلی که در قسمت اول نام بردیم، برای تبدیل شدن به یک طراح سایت باید چه چه چیزهای دیگری نیز یاد بگیریم؟

طراح سایت شویم

پیش از همه باید یادآور شویم اگر زبان انگلیسی را کم و بیش بلد هستید، مرجع معرفی شده در قسمت اول آموزش، برای یاد گرفتن تمامی موضوعات مربوط به طراحی سایت کافی است و می‌توانید بر روی آن حساب باز کنید، در غیر این صورت باید به دنبال منابع معتبر فارسی بگردید.

بسیاری از افراد بعد از شنیدن نام وب به یاد پی اچ پی می‌افتند، در حالی که طراحی سایت زیاد با پی اچ پی کاری ندارد. پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی تحت وب است، حال آن که ما اکنون مشغول صحبت پیرامون طراحی سایت هستیم. برای یک طراح سایت بعد از یاد گرفتن اچ تی ام ال و سی اس یادگیری جاوااکسپریت، فریم ورک بوتسترپ و سپس یادگیری فریم ورک جی کوئری اهمیت دارد. با تسلط بر روی این پنج مورد قطعا تبدیل به یک طراح سایت ماهر خواهید شد.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*