ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

طرح توسعه دانشگاه تهران به زودی عملی می‌شود

دانشگاه تهران
Rate this post

درس خواندن در دانشگاه تهران آرزوی هر جوانی است. این دانشگاه قدیمی دارای یک هیئت علمی بسیار قدرتمند، بنیه علمی قوی و سابقه درخشان است. بر اساس گفته های جدید رییس دانشگاه تهران، به تازگی از سوی معاون های سازمان برنامه و بودجه خبرهای پیرامون ارائه بودجه برای توسعه این دانشگاه شنیده شده است. یعنی دانشجویان مخصوصا این دانشگاه باید منتظر آغاز طرحی تاثیرگذار و مهم باشند.

طرح توسعه دانشگاه تهران

البته این طرحی نوظهور و ایده‌پردازانه نیست، چون در قانون بودجه، طرح ساماندهی دانشگاه ها به صراحت ذکر شده است. با این حال بزرگترین طرح ساماندهی دانشگاه ها مربوط به دانشگاه تهران است. البته در حال حاضر بودجه یاد شده تنها در حد یک وعده است، اما امیدها برای دریافت آن به منظور ایجاد تحولی اساسی در دانشگاه آزاد بسیار بالاست.

به گفته رییس دانشگاه تهران طرح های توسعه دانشگاه جزو مهمترین و بزرگترین طرح های ملی کشور هستند. به همین دلیل انتظار داریم به وعده ها عمل شده و بودجه مورد نیاز برای اجرایی شدن طرح واریز شود. اگر همه چیز آن طور که انتظار می‌رود پیش برود، بودجه طرح توسعه دانشگاه تهران تا دی ماه سال جاری واریز خواهد شد. درباره جزییات طرح توسعه دانشگاه تهران هنوز اطلاعات زیادی در دسترس نیست.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*