ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

عرضه نشدن اسمارت فون نکسوس امسال توسط ال جی

عرضه نشدن اسمارت فون نکسوس امسال توسط ال جی
Rate this post

ال جی در حالیکه مشغول نمایش تجارت خود در نمایشگاه MWC در بارسلونا است تایید کرده که امسال دیگر گوشی نکسوس عرضه نمی کند.  یکی از سخنگوهای این کمپانی در ادامه ی تایید خبر CNET افزود، “ال جی نیاز به تمرکز بر روی برند خود دارد.”

این خبر ممکن است برای طرفداران گوشی های ال جی نکسوس ۴، نکسوس ۵ و نکسوس ۵X تعجب آمیز باشد زیراکه تاکنون اسمارت فون های نکسوسی که توسط این کمپانی طراحی و تولید شده محبوبیت زیادی پیدا کرده است. البته این سخنگو همچنین گفته است که ال جی از رابطه ی خود با گوگل و همکاری با آن بر روی پروژه نکسوس خشنود بوده است.

این سخنگو همچنین از برنامه های ال جی جهت راه اندازی مجدد فروش دومین نسخه از LG Watch Urbane LTE در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ خبر می دهد که به دلیل برخی مشکلات سخت افزاری از قفسه فروشگاه ها جمع آوری شده بود. علاوه بر این خبرهایی از برنامه ریزی ال جی جهت عرضه دومین ساعت هوشمند خود به گوش می رسد که متاسفانه هنوز جزئیات دقیق تری درباره آن در دسترس نیست.

LG اسمارت فون نکسوس ۴ را در سال ۲۰۱۲ و به دنبال آن نکسوس ۵ را در سال ۲۰۱۳ عرضه کرد. پس از یک استراحت یک ساله این شرکت با گوشی نکسوس ۵X در سال ۲۰۱۵ بازگشت و توانست دوباره طرفداران زیادی را جذب برند خود کند.

این حرکت ال جی جهت عرضه نکردن نکسوس در این سال می تواند به دلیل تمرکز بر روی پرچمدار اخیر خود یعنی گوشی G5 باشد. این کمپانی مستقر در کره جنوبی آشکار ساخته که LG G5 به همان خوبی قابلیت چند قطعه ای از امکان بالابردن قطعات داخلی برخوردار خواهد بود. LG تایید کرده است که بخش زیر صفحه نمایش این دستگاه می تواند برداشته شود و با ماژول های دیگری جایگزین گردد. همچنین از برخی از ماژول های جدید دیگر مانند LG Cam Plus که باعث افزایش قابلیت های دوربین و همچنین اضافه کردن ۱۲۰۰ میلی آمپر به باتری این اسمارت فون می شود نیز پرده برداری شده است. ماژول دیگری نیز با نام LG Hi-Fi Plus منتشر شده که می تواند همراه با B&O Play کیفیت پخش موسیقی را تا حد زیادی بالا ببرد.

براساس شایعات اولیه، احتمال می رود که نکسوس امسال توسط همکاری گوگل و کمپانی اچ تی سی تولید و عرضه شود. انتظار می رود حاصل همکاری این شرکت تایوانی با گوگل عرضه دو گوشی هوشمند نکسوس در امسال باشد.

 

برای دانلود :
MicroManager
نمونه کدهای مورد نیاز برنامه نویسی اندروید
ارسال برنامه نصب شده روی اندروید به دوستان
happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*