ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

مهر تایید سامسونگ به فراخوان نوت ۷ در سراسر جهان

فراخوان نوت 7
Rate this post

سامسونگ اگرچه فراخوان نوت ۷ را از ابتدای هفته جاری آغاز کرده بود، با این وجود کمیسیون تامین امنیت محصولات شرکت این موضوع را روز گذشته به صورت رسمی اعلام کرد. این فراخوان را باید دومین بار از زمان عرضه گوشی در بازارهای جهانی دانست که متاسفانه شامل سری دوم عرضه شده در بازار نیز می شود. در اولین فراخوان نوت ۷ سامسونگ تعویض و یا پس گرفتن حدود ۱ میلیون دستگاه را در دستور کار خود داشت، اما بخاطر وجود مشکل حتی در سری تعویض شده در نوبت اول، سامسونگ مجبور به جمع آوری هست و نیست نوت ۷ از کل بازارهای جهانی شد، به همین دلیل تعدا دستگاه هایی که باید از کل جهان جمع آوری شود به ۱٫۹ میلیون افزایش پیدا کرد.

فراخوان نوت ۷ و شکست این پروژه قدرتمند

متاسفانه در سری جدیدی که ادعا میشد مشکل محل قرارگیری باتری و فشار آمدن به آن حل شده، ۱۳ مورد سوختگی، ۲۳ مورد داغ شدن بیش از حد دستگاه و ۴۷ مورد تخریب اموال کاربران و آسیب زدن به اموال آن ها گزارش شده است، اتفاقی که به متوقف شدن نوت ۷ به طور کلی منجر شد. نوت ۷ را می توان به جرات متفاوت ترین محصول سامسونگ طی ۳ الی ۴ سال گذشته معرفی کرد که تفاوت های ظاهری و سخت افزاری بسیار زیاد با دیگر تولیدات این شرکت دارد، بطوریکه بعد از عرضه در بازار تصمیم داشت تا پرچمداری کل بازار اندروید را در دست بگیرد، اما فراخوان نوت ۷ به این پروژه پایان داد.

وجود مشکل در یک محصول، مخصوصا زمانی که ساختار آن پیچیده می شود امری احتمالی است، از همین رو سامسونگ اولین فراخوان نوت ۷ را برای تعمیر گوشی های عیب دار آغاز کرد و کاربران با آرزوی فراوان به انتظار دیدن محصول جدید نشستند، اما با ادامه مشکل در سری جدید، مشخصا اعتماد کاربران به دستگاه از بین رفت و مطمئنا کسی حاضر به خرید سری سوم نخواهد شد. پس بهترین کار فراخوان نوت ۷ از بازار و توقف خط تولید آن خواهد بود.

فایل های مرتبط:

 نمونه رزومه فارسی – رایگان

 دانلود امتحان فاینال کتاب American English File 4

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*